Fhaeil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  77
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Fhaeil

 1. A ja nie chcę kalki z innych gier. Kupiłem FC3 i nie zamierzam kupić FC4, bo zapowiada się na kalkę z poprzedniczki. Chyba, że wersja "demo" tak mnie przekona do siebie, że uznam, że Ubishit zasłużył na ten hajs, ale w to wątpię.
 2. Jakby była fizyka ubrań, a nie dwie nachodzące na siebie tekstury, Jak był pokazany widok normalny, czyli z daleka, to murawa dla mnie wyglądała tak samo, jak w ostatniej fifie, w jaką grałem (11), jakby było widać te źdźbła murawy z takiej odległości, a nie, że widać je tylko na powtórkach, a podczas normalnej rozgrywki cały czas murawa wygląda jak jedna, wielka tekstura.
 3. Problemem nie jest to, że jest dużo młodych graczy, problemem jest to, że większość ogólnie, to banda skończonych idiotów, którzy od gry bardziej skomplikowanej, niż budowa cepa się odbijają. Kiedyś czytałem wpisy na zagranicznych forach, lwia część ludzi nie ogarnia fabuły Crysisa 2 i 3...
 4. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
 5. > Sam jesteś sponsorowany... ... "Realizm do potęgi - FIFA 15 i jej wizualne fajerwerki" Gdzie tu fajerwerski? Z bliska to wygląda ładnie, ale na krótkich urywkach z widokiem z normalnej kamery, która będzie podczas gry, to wszystko wygląda cały czas bez szału. Nie grywam w te gierki sportowe, nie obchodzi mnie, jaki jest standard grafiki w tych grach, ale to "wizualnymi fajerwerkami" nazwać nie można.
 6. Kolejny artykuł sponsorowany? Serio?
 7. Tylko skończony moron będzie polecał FX''a do gier, zwłaszcza z kartą AMD, które nie potrafią pięknie rozłożyć narzutu na wiele rdzeni, jak to robią karty NVidii, a jak wiadomo, FX''y mają bardzo, bardzo, bardzo słaby wątek. Taki artykuł jest nieetyczny.
 8. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnią betę wywaliłem po niecałych 10 minutach gry, to nie zapowiada się obiecująco.
 9. Za zniszczenie takiej marki powinna być kara porządkowa w wysokości kary śmierci.
 10. BC2 uwielbiam za: Single: Genialny humor, historia choć prosta, to ciekawa i wciągająca, wracałem do niej kilka razy, nie to co w BF3, a 4''ki nawet nie przeszedłem, za dużo bugów i nudno, nie wiadomo o co come on. Multi: genialne mapy do mojego ulubionego trybu: gorączki. Balans na serwerach (w BF4 nikt nie słyszał o balansie), rozwalenie śmigłowca nie jest tak banalne, jak w BF4, i nie są one tak OP jak w BF3 i 4. Brak broni OP. BRAK CAMPERÓW. A jak byli, to ogarnięta osoba mogła ich bez większych problemów wykurzyć. Dlatego też nie gram w BF4, bo serwerów rush no snipers/drm NIE MA, a z noobami camperami grać nie zamierzam.
 11. Fhaeil

  Znamy datę premiery Metro Redux

  Może wreszcie uda mi się skończyć Metro 2033.
 12. Jak dla kogo. Ja tam AC3 kupiłem tylko dlatego, aby ogarnąć wątek Desmonda... to było ostatnie AC jakie kupiłem i nie planuję tego zmieniać, zostać tak wy...
 13. Nie wiem, czy poślizg będzie, czy nie, ale pewnie znowu oleją wątek teraźniejszości, a główny bohater będzie mnie tyle obchodził, co w wczorajszy obiad.
 14. A ostatnia wypowiedź to jakaś kpina, bo sugeruje ona, że dzięki otwartym testom gra będzie stabilna... ŻE CO!? Na wewnętrznych testerów im szkoda kasy i teraz chwalą się tym, że jakby nie dali tej papki ludziom, to powtórzyłaby się akcja z BF''a 4? No prośba, to jest "automasakracja".
 15. Ten BF jest genialny, wytrwał mi na dysku jakieś 10 minut. Po niecałej rundzie wywaliłem go i nie zamiaru do niego wracać.
 16. Nie wytrwałem w becie nawet do końca jednej rundy, kompletne drewno, od razu wywaliłem.
 17. Tytuł newsa to manipulacja. Nie poprawia grafiki, tylko naprawia błędy. Każdy czytelnik pomyśli, że Ubi oficjalnie odblokuje shadery itp., które są w plikach gry, a tak się nie dzieje.
 18. Nie użyłem ani razu słowa "zero", powiedziałem, "Brak jakichkolwiek wspaniałych shaderów, czy gry świateł, geometria również nie powala". I taka prawda, jedyne, co bardzo ładnie wygląda w Dywiżyn, to dym. A to, że coś jest lepsze od ogółu, nie oznacza, że wygląda bardzo dobrze, po prostu reszta wygląda poniżej oczekiwań. Ale to jest Ubisfot, tylko mongoł będzie się podniecał wyglądem ich gier przed ich premierą, zwłaszcza po Far Cry''u 3 i zegarkach.
 19. > Fhaeil Chciałeś napisać lepsza chyba. Chciałem napisać, to co napisałem. Brak jakichkolwiek wspaniałych shaderów, czy gry świateł, geometria również nie powala, ot w miarę solidnie wyglądająca gra.