Jacentix

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  521
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jacentix

 1. Intel 4400 Graphics HD. Nic się nie zmieniło, powróciłem jednak z 10 do 8, ale to było dawno. I wtedy jeszcze działało. Dodam, że gry wymagające DX8, DX11 chodzą ok.
 2. Mikrotransakcje są niemal wszędzie, za każdym rogiem je widzę (szczególnie w gry na Andorida). Nie rozumiem ludzi, którzy ładują w swój ukochany produkt całe portfele tylko po to, aby mieć lepszy sprzęt, albo przyspieszyć pewne czynności.
 3. W Bully wyskakuje komunikat, że gra wymaga DX9, Pixel Shader 3.0. A w PK gra nie może znaleźć Rendereru DX9. Więc raczej wina leży po DX9. > Windows 8.1.
 4. Witam, po przeniesieniu moderatora do tego tematu, chcę przedstawić mój problem. Mam problem z moim DirectX 9, ponieważ takie gry jak: Bully, Painkiller, Risen, czy chociażby The Settlers II: Dziesięciolecie nie chcą działać, przedtem wszystko było ok, teraz za Chiny nie chcą się uruchomić. Próbowałem przeinstalować Direct''a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.
 5. Jacentix

  DirectX 9.0 nie chce dzialac...

  Witam, mam problem z moim DirectX 9, ponieważ takie gry jak: Bully, Painkiller, Risen, czy chociażby The Settlers II: Dziesięciolecie nie chcą działać, przedtem wszystko było ok, teraz za Chiny nie chcą się uruchomić. Próbowałem przeinstalować Direct''a, ale to nie działa. Proszę o pomoc.
 6. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  Witam, posiadam W1, gra się odpala, ale gdy zabijam bandytów na dziecińcu, powieninien być dialog , a kamera jest oddalona od Vesemira i nic nie słychać, a gra nie odpowiada. Proszę o pomoc!
 7. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  W końcu sobie odpuściłem. Ściągnę sobie save i importuje do W2. Ważne, że już raz przeszedłem. :D
 8. Jacentix

  Wiedźmin 1 na Win 8.1

  Dodam, że jak pierwszy raz to przechodziłem, to działało.
 9. 1. Hitman: Krwawa Forsa 2. Rayman 3 3. Rayman 3
 10. Jacentix

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Dzięki wielkie, Powerdrome okazał się strzałem w dziesiątkę.
 11. Jacentix

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam gry... to była wyścigówka, latało się takimi "odrzutowymi samochodami" gra miała na pewno tryb "Mistrostwa", była w Clicku! z demo PES''a (chyba 6)
 12. Jacentix

  Mafia - problem z misją[problem rozwiązany]

  Czasem najprostsze metody są najlepsze, lub jak to się mówi. Płyta mimo, że porysowana, to odpaliła się normalnie, zrobiłem reinstall i wszystko śmiga jak złoto. Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
 13. Witam, mam problem z Mafią (jedynką) postanowiłem ją odświeżyć. Więc mam już drugą misję (lub rozdział jak kto woli). Odwożę ostatniego gostka, i mi się wyłącza przy ładowaniu, może ktoś pomóc? - Gra jest 200% oryginalna (Kolekcja Klasyki). - Podejrzewam, że może to być sprawka Win 8.1, albo, że kopiowałem zawartość płyty na dysk (płyta jest porysowana).
 14. Jacentix

  Jaka gra dla 9-latka?

  Rayman Legends. EDIT: Zapomniało mi się użyć belki ODPOWIEDZ, a nie chce już pisać posta nad postem, przepraszam.
 15. W grze musimy opisać grę a pozostałe osoby próbują odgadnąć jaką grę opisywał użytkownik. Potem użytkownik który odgadł dostaje od opisującego punkt np: Jacentix +1, a jeśli osoba odgadnie źle dajemy -1 To ja może pierwszy: Strategia z 2001 roku w której USA, Rosja i Arabowie walczą między sobą o "syberyt" (U Rosjan Alaskit)
 16. Jacentix

  Zgadywanka-opisywanka - gra

  Dobrze. Gumisiek2 +1
 17. Jacentix

  Zgadywanka-opisywanka - gra

  Gra, która zrobiła furorę w grach FPS. Wydano ją w roku 1998. Doczekała się kontynuacji, która (jak wiele uważa) była jeszcze lepsza od poprzednika.
 18. Jacentix

  Wiedźmin (The Witcher) Gra - Quiz

  "Z tych, czy nie z tych, widzę, że masz dla mnie zlecenie" W którym akcie, do kogo mówił Geralt, gdzie to mówił i jakie było zlecenie?
 19. Witam,mam już denerwujący problem z wspomnianą grą, ponieważ nie czyta mi płyty, a ta (płyta) to gra FT + FC1, bo kopiowałem z innej płyty. Patche nie pomagały. Ma ktoś rozwiązanie?
 20. Jacentix

  Fallout Tactics i poważny problem

  Nie, to nie pirat. Ale już rozwiązałem problem, więc możecie zamknąć temat.
 21. Jacentix

  Mafia - problem z misją

  Witam, mam pewien problem z grą Mafia. Miałem porysowaną płytę i gra przez nią nie instalowała się - przekopiowałem zawartość płyty na dysk. Od razu zaczęły się problemy - brakowało pliku który uruchomi grę. Ściągnąłem plik z chomikuj (mianowicie start.exe) i gra działa. Jestem przy misji Uciekinier - dowożę wszystkich pięciu pasażerów. Bohater mówi: - Czas na papierosa (czy coś takiego) I... przestał działać. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł z tym problemem. Gra 200% oryginalna. (pamiętam jak po cichu rano rozpakowywałem, aby brat nie usłyszał :) )
 22. Jacentix

  Czego słuchasz w tym momencie?

  Sabaton - Primo Victoria