Alcatraz1024

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alcatraz1024

 1. Na szczęście nieoficjalny tryb fotograficzny istnieje już od dawna - swobodna kamera + konsola komend :)
 2. Jest i kochany Vito (po prawej w koszuli) :D I czyżby Joe (po lewej)? Chociaż mieli go załatwić.
 3. Hahaha...! Tego jeszcze nie było :D nominowanie do nagrody zanim cokolwiek się zobaczyło (chyba). Niemal jak ustawianie wyników meczy w (e)sporcie. Brakuje mi Mafii 3 w kategorii "Najlepsza gra akcji" :/ A ciekawe co z grami niezapowiedzianymi, jeśli takie by się pojawiły na tych targach i podbiły serca wszystkich graczy?
 4. Dziękuję za szybką odpowiedź :)
 5. A czy może nagrody z poprzedniego konkursu ("Wygraj unikatową maskę i kopię PayDay 2: Crimewave Edition!‏") zostały już wysłane do zwycięzców (jeśli tak to ile dni temu)? Bo na razie ni widu, ni słychu i nie wiem czy ewentualnie wysyłać email z adresem raz jeszcze? :)
 6. > Jak gra może być niezależna, jeśli jest pod patronatem kolosów wydawniczych? To, że dane studio wydaje grę na daną platformę, a przy okazji jest wpierane i promowane przez producenta danej platformy (co jest też w ich interesie - "ich sukces to nasz sukces", a każdy sposób do odgryzienia się konkurencji jest dobry) nie czyni z nich studia czy daną produkcję "zależną". To, że producenci danej platformy dbają o producentów gier niezależnych nie oznacza, że wtykają nosa w nieswoje sprawy - to jest niezależność. A producenci konsol chyba mają prawo zaprezentować gry które wychodzą na ich platformę? To nie czyni zaraz z tych drugich "zależnych", a przynosi im tylko korzyści ;) Jeśli chodzi o sam ID@Xbox to ciekawa inicjatywa ze strony Microsoftu dla osób dopiero zaczynających przygodę z tworzeniem gier na Windows 10 i Xbox''a One (szczególnie na tą platformę) i chcących pozostać niezależnymi (rezygnując z pośredniczego wydawcy) oraz posiadającymi ograniczone środki finansowe (darmowe dev kit''y XO i certyfikacja) czy wiedzę (wsparcie edukacyjne, techniczne) :)
 7. Gratuluje zwycięzcom konkursu! ;)
 8. Dość łatwy konkurs :) Zgłoszenie oczywiście wysłane, teraz czekanie na wyniki. Mam nadzieje, że tym razem mi się poszczęści :D