trocz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  239
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O trocz

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > Troszkę nieścisłości w tekście, bo najpierw mowa, że każdy dostał tyle czasu ekranowego, > ile potrzebował, a zaraz, że Quicksilver i Scarlet Witch są potraktowani pobieżnie. To > w końcu która wersja prawidłowa? :) Czas ekranowy (tego duetu jest w filmie sporo) nie zmieni faktu, że to postacie służące Whedonowi do kilku zadań (wspomniałem o nich w tekście) i potraktowane po łebkach. Nie narzekam jednak, bo im mniej się odzywają, tym lepiej.
 2. Teksty pisane z wyprzedzeniem, więc zmęczenie materiału nie ma tu nic do rzeczy. Gdybyśmy byli serwisem rozmiarów GameTrailers (z podobnym budżetem i zasięgiem), z chęcią poświęciłbym życie osobiste na miesiąc i przygotował 30 odcinków cyklu, aby każdą grę zaprezentować w należny jej sposób. To jednak na naszym rynku nierealne. Nawet czterodcinkowy cykl poświęcony - nie czarujmy się - niszowemu (choć to nisza spora) tematowi to fenomen na małą skalę i gdyby nie fakt, że nasz Naczelny Paweł jest fanem SW, raczej nie doszedłby do skutku. A chcąc napisać artykuły, które ktoś przeczyta do końca trzeba pójść na pewne kompromisy. Stąd też na kilka gier z jednego cyklu (wspomniany przez Ciebie Jedi Knight), tylko jednej mogę poświęcić więcej miejsca. Której? To już kwestia moich subiektywnych preferencji:) Taki przywilej autora.
 3. trocz

  50 twarzy Greya - recenzja filmu

  > Jeśli spodoba się osobie, z którą go zobaczycie, pożegnajcie się ładnie, podziękujcie > za miłe wspomnienia i usuńcie jej numer. Ten związek nie ma przyszłości. > Rozumiem, że dla autora seks ma być w pozycji misjonarskiej, po ciemku i tylko w celu > prokreacji? > Wszystko jest dla ludzi, BDSM też, chociaż może nie do końca w takiej formie, jak w filmie, > o czym tamte środowiska już się burzyły. Ciekawa interpretacja, ale chodzi o to, że to po prostu kiepski film.
 4. trocz

  20 lat minęło: Chrono Trigger

  > Nigdy nie słyszałem, można gdzieś dostać tą grę ? Lubię klasyki, których nie znam. Najłatwiej wyrwać wersję z PlayStation Network albo na iOS-a i Androida, jeśli nie masz żadnej leciwej platformy. Edycja na Nintendo DS jest też wielce przyjemna.
 5. > trojkat na padzie od xboxa? panie redaktorze, szybko to poprawic prosze! ;) UPS, ale przynajmniej to samo miejsce na padzie! Dzięki za czujność:)
 6. > Ja tu widzę błąd > Wolf to mięśniak z minigunem i koktajlami Mołotowa dla fanów bezkompromisowej siły ognia. > > Wolf to Indianin ze skórą wilka na głowie, łukiem, pełnym strzał kołczanem oraz nożem > z kości do podchodów. Dzięki za czujność, już poprawione:)
 7. trocz

  Pierwsze 18 minut z Bloodborne

  > Filmik z pierwszymi osiemnastoma minutami Bloodborne od redakcji IGN-a czeka > w razie czeka poniżej. > > Mały błąd. > > Dzięki za czujność:)
 8. > Ja bym tak chciał w realu, to szybciej bym spłacił kredyt ;) We frankach czy PLN?:>
 9. > Do bani, film nie działa!!! Ledwo z roboty wróciłem i nawet nie mogę obejrzeć gameplaya.. Podmieniłem filmik. Powinno śmigać:)
 10. > Zaczyna irytować mnie stwierdzenie "duchowy spadkobierca". Zwykłe ściągnięcie pomysłu > a nie żaden spadkobierca. Tutaj jest usprawiedliwione, bo grę robią ludzie, którzy przy WipeOucie faktycznie pracowali.
 11. > Potwierdzam. Tym większy wstyd dla redaktora, że wystarczyło kliknąć na ikonkę gry i > pokazane były wszystkie newsy z nią związane. Ten o Raidenie ukazał się 14. lipca, a > gdyby nie wczorajszy news o Kano, mielibyśmy dwa takie same artykuły z rzędu w odstępie > 3 tygodni. Wiekszym wstydem jest chyba nieprzeczytanie tresci ktora sie komentuje:)
 12. > Materiał promocyjny? Przynajmniej na takowy wygląda. Mnie już chyba zawsze ta gra będzie > się przede wszystkim kojarzyć ze spamem "jednopostowców" proszących o kody :D Każdy tekst promocyjny jest wyraźnie oznaczony.
 13. trocz

  Kolejne plotki o Dishonored 2

  > Warto zaznaczyć w tym miejscu, że przekazane przez szpieg informacje- chyba przez szpiega > a nie przez szpieg :) Oczywiście, że tak. Dzięki za czujność:)
 14. > E, nie, nie pierwsza w pełni homoseksualna osoba w drużynie w grze od Bioware. > > Ktoś zapomniał o Juhani z pierwszego KotORa, która była lesbijką. E, ktoś zapomniał przeczytać newsa przed skomentowaniem.
 15. > Wydaje mi się że po opisie postaci jest błąd- zamiast Anna jest Ana. Poza tym trzeba > przyznać że historia naprawdę wzrusza. To nie błąd, to właśnie taka nietypowa Anka z jednym n:)