PDeathwing

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O PDeathwing

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Kończąc swoją obecność na tym portalu, nie rozumiem, po co dolewać benzyny do ogniska? Droga redakcjo gram.pl. Wcale nie poprawiacie sytuacji, wręcz moim zdaniem ją pogagrszacie. Mieszanie tych wszystkich rzeczy i w kółko pisanie o nich, na portalu o GRACH. Gry miały na celu łączyć ludzi, którzy chcą spędzić przyejmnie czas we wszystkich gatunkach, podyskutować na temat scen, teorii itd. na forach. Nie. Porazmawiajmy o sprawach politycznych, które budzą nienawiść w ludziach. Czy to jest celoway zabieg gram.pl i pannowacki? Moim zdaniem tak. Kończę swoją przygodę z gram.pl , był to dla mnie wspaniały portal, może nie logowałem się często, nie brałem udziału w dyskussjach, ale śledziłem każdy news o grach czy to na komputerze czy to na komórce. Nie chcę się po prostu denerować. Życzę wam rozwiązania tych spraw, zjednania sobię użytkowników i skupienia się na GRACH!
 2. Homofobem nie jestem, ale obrzydają mnie te parady równości, gdzie nie ma normalnie ubranych ludzi, par męskich czy żeńskich idących razem za rękę i zachęcając innych do wspólnego marszu. Nie. Jest tam banda debili chodzących z dildosami na czole i uzbrojeni po zęby w zabawaki z BDSM.   Tak samo obrzydzają mnie pary heteroseksualne, które liżą się po ulicach przy wszystkich. Rozumiem, że jest mnóstwo ludzi, którzy są uprzedzeni do homoseksualistów, są homouprzedzeni ( termin homofobia jest używany nieodpowiednio), ale czy nie uważacie, że ludzie Ci mają choć troszeczkę powodów? Tak samo rasizm, uważam iż większość ludzi nie miało by problemu z osobą czarnoskórą, która jest na poziomie - zachowuje się normalnie, nie narzuca innych swoim ideologii/wartości w sposób agresywny lub irytujący, potrafi się zasymilować. Podróżowałem trochę, głównie po Francji i Belgii. I spotykałem 2 typy czarnych. Fajnych i wkur**jących. Z tymi fajnymi to jak z białymi, można i wypić i pogadać. A Ci wkurzający to identyczni jak sebixy czy inne białe patusy. Jeśli chodzi o filmy i gry, to również nie mam z tym żadnego problemu. Uwielbiam filmy z takimi aktorami jakSamuel L. Jackson, Will Smith, Morgan Freeman, Jamie Foxx, Mahershala Ali. I długo by wymieniać, bo tak samo są czarnoskórzy sportowcy, artyści, komicy etc, których 99,9% z nas nie pozna i nie wiedzą jacy są ,ale nie są im przeciwni, tylko "przychylni" Problem z tym, że w mediach czy teraz co się dzieję z tymi imigrantami, niestety widoczny jest ten 2 typ, który nie ma zamiaru współistnieć z obecnymi mieszkańcami kraju, w którym przebywa. Kończąc ten wywód, widzę tutaj zachowania skrajnie lewicowe i skrajnie prawicowe. Należy pamiętać, że w oby przypadkach wiele cech/dążeń jest toksyczna, tylko osoby z tych ugrupowań nie potrafią tego dostrzec.   Kiedy nie ma w grze czarnego - nie mam z tym problemu. Kiedy w filmie nie ma białych/czarnych też nie mam z tym absolutnie z tym żadnego problemu. Natomiast mnie w filmach, serialach i grach, ukazywanie seksu - czy to par heteroseksualnych czy homoseksualnych, kłuje mnie w oczy. Nie rozumiem dlaczego muszą być pokazywane dobitne scneny tego aktu? Czy nie można by pokazać pary, która się przytula, całuje na łózku, rozbiera, po czym zmienić scenę, na już po, kiedy są po porstu przykryci, nadzy, razem w łóżku? Z tym też nie mam problemu. Nie bedę płakał, tak jak inni, że im przeszkadza nagrobek, a temu przeszkadza brak tej konkretnej rasy, a już temu to brakuje geja. To jest smutne, że ludzie mają z tym taki problem. Niestety tak jest budowany świat, będzie coraz gorzej. Ja już tylko wyczekuję momentu, w którym zejdę z tego świata i nie będę już częścią tego całego gówna.
 3. Waszych kart doładowujących nie można kupić :) Kiedy będą dostępne?
 4. No to poczekamy około 3 lata. Ale na pewno warto :)
 5. Jak czytałem, że THQ upada to było mi smutno za każdym razem jak słyszałem albo widziałem Darksidersów. Mam nadzieję, że 3 będzie równie fantastyczna co poprzednie części! Nie mogę się doczekać
 6. A mi to bez różnicy, i tak zapowiada się fajna gra. Na pewno kupię.
 7. PDeathwing

  Heroes of the Storm - już graliśmy!

  Dla mnie Heroes of the Strom będzie znacznie lepszą grą niż League of Legends. W Leagude of legends grałem zaraz po wypuszczeniu, widziałem jak się zmienia, jak dochodzą kolejni championi, przegrałem i wygrałem tysiące gier, tysiące godzin spędzoncych przy League of Legends. I teraz bardzo tego żałuję. Może jeszcze rok-1,5 była to świetna gra. Ale teraz sprowadza się do tego samego. Każdy kopiuje topowe picki, którymi grają mistrzowie, więc po 1 to sie staje bardzo monotonne. 2 - są praktycznie takie same zagrywki wszędzie,( chyba że grasz w brązie). Jako diamentowy gracz zostałem zanudzony przez te same taktyki, buildy i championy. IEM to też klapa pod względem LoL''a. Nic się tam nie działo, zadnych emocjonujacuch zagrywek jak kiedyś i mówie wam TAK BĘDZIE JUŻ DO KOŃCA. I akurat pojawia się HotS. Gra, która nie wybacza błędów i zarazem niezwykle dynamiczna. Na plus są dodatkowo postacie z 3 gier, które grałem( w diabełka dalej :) ). Mam nadzieję, że ta gra pobije Lol''a, nie wiem jak ma się sprawa w Docie, ale z tego co oglądałem tam jest w jakimś stopniu lepiej.
 8. Reaper of Souls , 230 paragon i dale leci
 9. Czy the wolf among us jest dalej za darmo na xbox live?
 10. Świetnie, że Valve zrobiło krok w tym kierunku. Brawo