koralgol

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koralgol

 • Ranga
  Obywatel
 1. hmmm...dzięki super wskazówka :) Chodziłem tamtędy kilka razy i nic .Z tego co kumam z moją angielszczyzną wygląda na to ,ze ciężko jest go znależć .Trzeba być ostrożnym - aby go nie przeoczyć ?Jest gdzieś przy jakiejs głębokiej zielonej wodzie .Poszukamy :)
 2. spoko ...a ja robertson_s66 a moż e ty kojarzysz co zta misja w której utknąłem ?
 3. jako przerywnik od Dark i Demon Soulsa...tak to jest dopiero PvP i coopy !!!!!!
 4. ja tez gram na ps3 tylko utknąłem :(
 5. koralgol

  Władca Pierścieni Wojna Na Pólnocy

  Thnx...nie zauważułem tego watku sorki :)
 6. Witam serdecznie .Poszukuję podpowiedzi w temacie Zadania Pobocznego "Jeniec" Chodzi mi o zadanie zleconego mi przez Glorihirinema .Uwolniłem juz elfa w rozdziale 5 , który był więżniem w obozie orków.Teraz aby przejśc do nastepnego etapu gry "Szare Góry " muszę sie spotkać z typ Glorihirinenem aby odebrać nagrodę.Niestety zapomniałem , w której lokacji go znajdę . Jestem w tzw. czarnej d..... Jeśli ktoś zna odpowiedz z góry dziekuję :)
 7. Witam serdecznie .Poszukuję podpowiedzi w temacie Zadania Pobocznego "Jeniec" Chodzi mi o zadanie zleconego mi przez Glorihirinema .Uwolniłem juz elfa w rozdziale 5 , który był więżniem w obozie orków.Teraz aby przejśc do nastepnego etapu gry "Szare Góry " muszę sie spotkać z typ Glorihirinenem aby odebrać nagrodę.Niestety zapomniałem , w której lokacji go znajdę . Jestem w tzw. czarnej d..... Jeśli ktoś zna odpowiedz z góry dziekuję :)