Hubiqq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  121
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hubiqq

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Hubiqq

  GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

  Wymagania gry też przeżywają wtedy "drugą młodość". Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie odpalenie gry na "realistic modzie" przy GTX 690, 16GB ramu + i7 to lekka przesada.
 2. Hubiqq

  Battlefield 3

  Battleshit tu, Battlesyf tam. Każdy gimbus o tym gada, aż mi się niedobrze robi... Tak, kup sobie wspaniały dodatek "WALKA W ZWARCIU", gdzie biega się w malutkich pomieszczeniach i strzela bezmyślnie do innych z odległości kilku centymetrów. Byś sobie włączył kanały nonszahr przy 64 graczach i masz taką samą "walkę w zwarciu". A kolejny dodatek, który wprowadza jakieś skutery/motory, to już w ogóle jest kpina. Może niedługo wprowadzą quady, albo harleye i będzie można jeździć z towarzyszem za plecami, w kolorach swojego gangu i robić "drive by" na konkurencji.
 3. Hubiqq

  serious sam 3:BFE sie zacina

  Nie podałeś, jaką masz kartę graficzną, ale patrząc na resztę sprzętu wiadomo, że to komp z supermarketu.
 4. Hubiqq

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Oglądaj, bo to nie jest ostatni gameplay, który będzie pokazany przed premierą.
 5. Hubiqq

  GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

  Tak, mówię o tym samym GTA IV. Nie wiem, dlaczego wszyscy wypisują takie bzdury. Wystarczyło wyłączyć te ohydne "cienie" i grać w stałych 60fpsach na byle jakim procesorze czterordzeniowym.
 6. Hubiqq

  GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

  Zgadza się, tylko GTA V oczywiście trafi na PC. Wolę poczekać ten rok, albo pół i pograć przy NORMALNEJ płynności i w normalnych warunkach, a nie jakieś śmieszne auto celowanie padem.
 7. Hubiqq

  GTA V - pierwszy gameplay już jutro!

  No nie wiem, czy sobie pograsz na tym XBOXIE WSPANIAŁYM. Może inaczej - POGRAĆ, POGRASZ, ale co to za przyjemność grać na xboxie z 25fpsami, które przy pierwszej lepszej strzelaninie spadają poniżej 20. Śmiech na sali. I nie wmawiajcie mi, że bzdury gadam, bo grałem u kuzyna na PS3 w GTA IV. Różnica w płynności między średniej klasy PC, a PS3 jest ogromna.
 8. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Już żeś chyba naprawdę zgłupiał, bo takie gówna i takie głupoty to możesz sobie mówić jakimś durnym użytkownikom z forum o Battleshicie 3. Już chyba lepszego idiotyzmu nie mogłeś wymyślić. Jakiś tryb awaryjny do reinstalacji sterowników... hahaha, o ludzie. Jeśli byłoby tak jak piszesz, to 3/4 ludzi miałoby ze wszystkim problemy. Po to masz "czystą instalację", żeby nie bawić się w jakieś przedpotopowe rozwiązania z trybami awaryjnymi. I przestań mi tu ubarwiać, pisząc że coś mi nie działa "bo źle sterowniki zainstalowałem". A tak to sobie możesz mówić do kumpli w swoim otoczeniu, dopóki któryś nie strzeli ci w pysk.
 9. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Tak, tak, nadmij się i uciekaj, bo ktoś powiedział ci prawdę.
 10. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Dalej uważam, że powinieneś stuknąć się w makówkę. Jakie bajki? Wszystko co napisałem wcześniej o sterownikach, było prawdą. I ty tutaj nie jesteś od mówienia, kto dostanie bana i kiedy, więc zamilcz, chłopcze. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Jaki znowu tryb awaryjny przy usuwaniu sterowników? Co to za bzdury? Normalnie odinstalowywuje poprzednie sterowniki i instaluje nowe, przy instalacji zaznaczają "czystą instalację". Nawet CCleaner jest tutaj zbędny. Twoja wiedza na ten temat chyba zatrzymała się w 2005 roku, kiedy do zainstalowania nowych sterowników trzeba było robić takie cyrki, a najlepiej reinstalować cały system.
 11. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Weź ty się lepiej puknij w głowę, co? Bo napisałeś mu dokładnie to samo co ja i jeszcze masz czelność bredzić coś o "hejterstwie".
 12. Hubiqq

  Xbox One - temat ogólny

  Sig zaprzestał obrony xboxa i temat ucichł, bo tak naprawdę tylko on napędzał ten wątek. Ostatnio napisałem mu komentarz na gramsajcie dotyczący jego i Microsoftu, który usunął. Ciężko mu było przełknąć bolesną prawdę, ale chyba zmądrzał.
 13. Hubiqq

  RAGE - postnuklearny FPS od id Software

  Korzysta ze steama. Co do jej bugów, to nic mi na ten temat nie wiadomo, bo przeszedłem grę kilka dni po jej premierze, gdy nie było do ściągnięcia żadnych łatek i nie natknąłem się na ani jeden bug.
 14. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Wersje sterowników 320.18 i 320.49 są chyba najgorszymi, jakie dotąd wyszły. Mnóstwo ludzi ma z nimi problemy. Na twoim miejscu wróciłbym do 314.07, albo 314.22.
 15. Hubiqq

  Sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Instalując taki syf możesz co najwyżej pogorszyć sytuację.