mtz1990

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mtz1990

 1. mtz1990

  Rozdajemy kody do bety Survarium

  dzięki za kod. niedługo sprawdzę tą betę.
 2. > Pytanie mam. > Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni a > ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle wygodny > by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo? da się. grając na padzie, w większości gier tego typu, masz opcje wspomagania celowania, która trochę nakierowuje Cię na wroga przy celowaniu. po jakimś czasie, jak się przyzwyczaisz, to nawet idzie grać bez wspomagania.
 3. u mnie gra chodzi bardzo dobrze- wszystkie detale na wysokich, fullHD. nie mierzyłem dokładnie fpsów, ale myślę, że ma około 45- chodzi bardzo płynnie, bez przycięć. grywalność świetna, grafika przyjemna dla oka, bardzo się cieszę z zakupu.
 4. > Też jestem ciekaw czy to EX czy multiplatforma. z tego co zrozumiałem to jest Ex, ale czasowy
 5. > Najlepsze jest to, że gdyby coś takiego stało się na rzecz Sony/Playstation to wszyscy > by wygłaszali jaki to świetny ruch. > W trakcie konferencji przełączyłem się na inną stronę bo stronniczość komentujących redaktorów > była aż niesmaczna. Ja rozumiem, że każdy lubuje się bardziej z Sony lub Microsoftem, > ale są jakieś granice. Konferencja słaba, nudna i nieciekawa, bo pokazano gry, które > wyjdą w ciągu 3-4 miesięcy, a jaki to MS zły bo wykupił Tomb Raidera. Litości gdyby to Sony zrobiło to odczucia byłyby takie same. chodzi o to, że Tomb Raider zawsze był muliplatformą, a teraz będzie exem. niesmaczne jest zachowanie SE, który pozbawił części fanów możliwości ogrania tej gry, a bez wątpienia Lara Croft ma mnóstwo fanów. nikt nie broni Microsoftowi robienia exów, wręcz przeciwnie. Im lepsze exy będzie miało MS, tym bardziej Sony weźmie się do roboty- tak, w drugą stronę to też działa, ale takie ruchy są, dla mnie, karygodne. tym bardziej, że to SE płakało jak to TR się źle sprzedał na 3 platformach (potem dołożyli jeszcze nextgeny), a teraz? myk! TR tylko dla jednej platformy.
 6. > Kurka, wszędzie ostatnio w wymaganiach pojawia się I7 ... mam nadzieję, że mój I5 jeszcze > podoła, choć wczoraj czytałem, że na I7 i GTX 780 krztusi się i wiesza " Batman Arkham > Orgins " a ja chcę na moim sprzęcie grać w nowego Batmana, Assassyna i Wiedźmina 3 ... ja mam i5 i radka hd 7850 lekko podkręconego i Batman AO chodził mi na ultra w około 45-50 fpsach.
 7. obstawiam, że wydadzą Arkham Origins na PS4/XBONE
 8. mtz1990

  Gran Turismo 6 - recenzja

  > Jest sens bawić się w piątkę, gdy teraz szóstka wyszła? To prawdziwe pytanie, nie retoryczne. według mnie, jest. 3 czy 4 dni temu byłem w podobnej sytuacji, kupiłem konsole i chciałem Gran Turismo tylko nie wiedziałem, z którym numerkiem. obecnie śmigam w GT5 Academy Edition, wyrwałem ją za 70 złotych. Jak skończę, to porozglądam się za GT6. W moim przypadku, wiedziałem, że będę chciał obydwie części, bo uważam, że to świetna gra (mimo swoich kilku, może nawet kilkunastu wad ;) ), a podejrzewam, że ciężej będzie grać w 5tkę, gdy najpierw obskoczy się 6stkę. Zanim skończę GT5 to GT6 zdązy stanieć, więc i trochę się zaoszczędzi.