Zanthius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zanthius

 • Ranga
  Obywatel
 1. Zanthius

  FIFA 14 wita kluby T-Mobile Ekstraklasy

  > "Z tej okazji EA Polska przygotowało filmik witający powracających po dwuletniej przerwie > pierwszoligowców." > > No tak nie do końca. W grze pojawią się zespoły z ekstraklasy, a pisząc o pierwszoligowcach > sugerujecie, że w FIFA14 pojawi się Olimpia Grudziądz i GKS Katowice :P Dokładnie. Autor zrobił mi nadzieję, że będę mógł ruszyć Niecieczą na podbój Europy :<.
 2. Zanthius

  War Thunder - recenzja

  > > > > > "Niewielkie problemy ze zbalansowaniem historycznych maszyn" > > > > Od początku istnienia gry twórcy przedstawiają jedno i niezmienne stanowisko, że > poza > > trybem arcade nie będzie sztucznego balansu, a maszyny będą miały taką przewagę > nad innymi > > jak to było w rzeczywistości. Także ten minus trochę nie na miejscu :). Niemniej > rozumiem, > > że w takiej grze ciężko znaleźć wady. Ogólnie wielki plus za recenzję i odejście > od próby > > porównywania WT z WP. > > > > > > Cały czas banda obrońców ewidentnie przegiętych niektórych samolotów używa tego argumentu > o "historyczności". > > Ale do tej pory nikt nie odpowiedział mi na pytanie: A możesz mi powiedzieć w jaki sposób > stwierdzasz czy dana maszyna w grze zachowuje się tak jak to było w rzeczywistości? > > Na bazie archiwalnych filmów, danych projektów maszyn, parametrów technicznych, biografii pilotów, innych źródeł historycznych. Z rosyjskimi maszynami problemy widziałem tylko na arcade, gdzie rzeczywiście są wyżyłowane, ale nie są ani najzwrotniejsze ani najszybsze. Natomiast na historical są przeciętne, gdzie mały ammo cap dodatkowo utrudnia życie.
 3. Zanthius

  War Thunder - recenzja

  Witam wszystkich. Od kilku miesięcy czytam Gram, ale dopiero dziś coś tknęło mnie, by się tu zarejestrować :). "Zawsze można do nich wrócić, choć ponowne przeszkolenie pilota, czy też całej załogi bywa kosztowne i sprawia, że takie powroty nie mają większego sensu" Powroty do poprzednich wersji nie kosztują nic i nie ma z tym problemu o ile wybierzesz dla nich załogę/slot, przy której przypisana była wcześniej maszyna. "Niewielkie problemy ze zbalansowaniem historycznych maszyn" Od początku istnienia gry twórcy przedstawiają jedno i niezmienne stanowisko, że poza trybem arcade nie będzie sztucznego balansu, a maszyny będą miały taką przewagę nad innymi jak to było w rzeczywistości. Także ten minus trochę nie na miejscu :). Niemniej rozumiem, że w takiej grze ciężko znaleźć wady. Ogólnie wielki plus za recenzję i odejście od próby porównywania WT z WP.