ironpl1992

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ironpl1992

 1. Sorry ale oni robią gry co najwyżej średnie. I nie assasyny to nie są świetne czy bardzo dobre gry, to są co najwyżej średnie.
 2. SZANSA na to że ich nie przejmą jest bardzo ale to bardzo mała. Głównie dlatego że jeśli oni nie chcą mieć ciągłości w działaniu to muszą emitować akcje w końcu Vivaldi ich wykupi bo się zaraz okaże że zarząd Ubi ma minimalny pakiet akcji. Jeśli ktoś rzuca tekstami że oni są świetni bo coś. Dla Ubi to jest decyzja albo ich wykupi i naprawi ten cyrk na kółkach albo zostawią ich w pizdu i Ubi się sprzeda do takiego stopnia że wszyscy będą mieli ich po prostu gdzieś gry to oni co najwyżej jest średni.
 3. Powiem tak w Polsce to mogą dalej jeździć Polonezy jako radiowozy bo większość obywateli nie ma nic co zrobi więcej niż 240 na godzinę (Pali jak cholera itp) do tego wydają hajs który bardziej by się przydał na szkolenie i uzbrojenie naszych sił porządkowych a nie dawanie im super bryk którymi się nie ma gdzie rozpędzić. Równie dobrze mogli by wsadzić do tych alf turbodoładowane silniki i wzmocnić ramę wyjdzie tak samo i taniej niż wywalanie kilku milionów na Porsche. Dalej w USA policja jeździ takimi autami bo co drugi Amerykanin ma jakieś autko z super mocnym silnikiem, jak nie fabrycznym to ze zmodyfikowanym (z liczbą tak mi się powiedziało) Dalej takie miejsca jak Dubaj tam ludzie śpią na kasie więc policja musi mieć coś żeby te fury zatrzymywać.
 4. ironpl1992

  Drugie spojrzenie na Shards of War

  Tak szczerze tą grę można włożyć do tego samego worka co Lola czy Smite. Komuś się podoba a komuś nie. Ja sam jestem po pierwszym meczu z botami żeby zrozumieć zachowanie gry i cudem wygraliśmy. Ale ja powiem tak jak lubisz jakiegoś jutubera który ma reflinki to nie bądź dupa i rób mu reflinka pograj dzień to może ci się spodoba. A jak nie to wywal tą grę.