MatLes

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MatLes

 • Ranga
  Obywatel
 1. MatLes

  Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej

  Dziękuję bardzo. Wezwany specjalista stwierdził, że warunki nie pozwalają na korzystanie z anteny pokojowej i trzeba zainstalować odpowiednią na dachu. Wszystkiego dobrego! Temat do zamknięcia.
 2. MatLes

  System działa tylko w trybie awaryjnym

  XP :). Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją - teraz system hasa. Ogroooomnie dziękuję :). Wszystkiego dobrego!
 3. MatLes

  System działa tylko w trybie awaryjnym

  Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź i przepraszam za nieobecność. Pierwsze rozwiązanie nie pomogło. W jaki sposób "zaktualizować system"?
 4. MatLes

  Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej

  Okno mam w przeciwnym kierunku niż nadajnik Chorągwica. Niezależnie od tego czy antena jest podłączona do prądu czy nie, wyszukiwanie z ręcznym wyborem któregokolwiek z "kanałów", podanych przez Ciebie kończy się niepowodzeniem. Co robić ?
 5. MatLes

  Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej

  Dziękuję. Wiem do czego służy wyszukiwarka. Moje pytanie nie dotyczy telewizji satelitarnej takiej jak Cyfra Plus czy Polsat, nie jest też rozważaniem nad zaletami i wadami telewizji w ogóle.
 6. MatLes

  System działa tylko w trybie awaryjnym

  Punkt kontrolny, ostatnia dobra konfiguracji itp nie rozwiązały problemu. Może reinstal nie jest konieczny? Wolałbym go uniknąć.
 7. Witam. Na wstępie nadmienię, że zupełnie nie znam się na tych rzeczach. Chcę zainstalować sobie telewizję. Mieszkam w Krakowie, w okolicach placu Matejki, na trzecim piętrze. Mam tuner cyfrowy i antenę pokojową podłączoną do prądu. Wyszukiwanie automatyczne znalazło 9 kanałów, takich jak Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, Nickelodeon, TVP Seriale. Wszystkie te programy są zakodowane. Próbowałem szukać w ustawieniach, tam są jakieś "kanały" i częstotliwości, jednak urządzenie pokazuje, że intensywność sygnału na "kanałach" innych niż ten obecny (46) jest żadna, a jakość sygnału się zmienia cały czas i osiąga wartości od 0 do 70 procent. Antena jest podłączona do prądu. Chcę odbierać podstawowe programy: TVP, TVN, Polsat, TVN7 itp. Bardzo proszę. Pomóżcie.
 8. Witam. Mam taki problem: system operacyjny działa jedynie w trybie awaryjnym. Przy próbach uruchamiania w trybie normalnym zacina się w pewnym momencie gdy na ekranie jest logo windows xp na czarnym tle, tzn: przez chwilę pasek postępu ładowania się porusza, potem wszystko się zatrzymuje i trwa tak w najlepsze. Pomocy! :)