Cornyan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cornyan

 • Ranga
  Obywatel
 1. Obudowa to : SilentiumPC Gladius M40 A dysk może być 500GB , chociaż 1TB nie pogardzę ^^ Tym bardziej ciekawi mnie odpowiedź na dalszą część mojego pytania odnośnie moreli i składania.
 2. Witajcie znowu :) Otóż mam jeszcze jedną prośbę i pytanie, mianowicie : Prosiłbym o dobranie ( do poprzedniego zestawu ) dysku twardego. Postanowiłem,że nie będę nowego komputera rozkręcał i chcę,aby był już gotowy bez zaglądania do niego. A dysk jest jedynym podzespołem,który miałem przenieść ze starego komputera,ale jednak rozmyśliłem się. Dodatkowo mam pytanie : Jak będzie wyglądało złożenie zestawu na morelach? O ile wiem jest tam usługa,która pozwala na założenie zestawu z wybranych podzespołów,jednak ciekawi mnie jedno : Obudowa która dopełnia zestaw nie jest dostępna na morelach i musiałbym zamawiać ją z innego sklepu. W takim razie jak będzie wyglądało złożenie takiego zestawu bez obudowy i jak później miałbym włożyć ten zestaw do gotowej obudowy ?
 3. Dziękuję za cenne uwagi. Wybiorę obudowę Gladius M40 Pure Black. Nie miałem doświadczeń z chłodzeniem cieczą tym bardziej nikt ze znajomych także nie używa owego chłodzenia,dlatego jestem nastawiony sceptycznie co do tego. Tym bardziej,że miejsca przy biurku jest na styk dla obecnej obudowy,a większa sprawiłaby tylko więcej problemów. Odnośnie wentylatorów to postaram się coś wykombinować i zamontować za kwotę zaoszczędzoną ;)
 4. Do całego zestawu ( za którego złożenie ogromnie dziękuję ) myślałem nad wymianą obudowy. Dwa modele wpadły mi w oko : Gladius M40 Pure Black oraz Gladius X80 Pure Black. Który wg was lepiej sprawowałby się?
 5. Pragnę zrobić pewną ważną aktualizacje : Mam do wydanie równe 3000zł , dlatego prosiłbym o ponowne złożenie zestawu ^^
 6. Obecnie nie mogę rozkręcić komputera jednak pewnym jest to,że zasilacz który obecnie gnieździ się w moim komputerze to typowy "biedronkowy". Tak więc ze starego zestawu zostaje : Obudowa / Dysk A teraz prosiłbym was o dobór podzespołów do 2500k MAX pod moje wymogi,które napisałem wcześniej.
 7. Cornyan

  Co można wymienić?

  Dziękuję ślicznie za poradę. Już dodałem zapytanie w w/w temacie.
 8. Kwotę którą mogę przeznaczyć na całość: 2000-2500zł Sprzęt będzie służył do: Grania Co mogę zostawić ze starego komputera ? - Model: Asus P5E-V - Larta graficzna:GeForce GTX 260 869MB - Dysk :500GB 32MB Sata - Pamięć RAM :2x2048 MB DDR2 800 - Procesor : Core 2 Quad Q9300 - Zasilacz 650W Czy do ceny zestawu należy doliczyć jakieś peryferia ? - Klawiatura z Anty-Ghostingiem Chciałbym,aby komputer mógł utrzymać najnowsze gry na detalach średnich/wysokich. Sprzęt będzie postawiony albo na Windowsie 7 lub na 8.
 9. Witam Chciałbym zapytać się was co w granicach do 2000zł można wymienić w tym komputerze,aby uciągnął najnowsze produkcje na detalach wysokich/średnich. Model: Asus P5E-V Larta graficzna:GeForce GTX 260 869MB Dysk :500GB 32MB Sata Pamięć RAM :2x2048 MB DDR2 800 Procesor : Core 2 Quad Q9300 Zasilacz 650W Jest to komputer kupiony około 5 lat temu , dlatego wszystkie informacje spisane są z kartki którą dostałem wraz z zakupem tegoż to komputera.