Niepokorny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  59
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Niepokorny

 • Ranga
  Przodownik
 1. Drugi dzień pod rząd pokazujecie mi coś fajnego. To już prawie stalking! Super pomysły są zaimplementowane. Siedziałem i uśmiercałem każdego w książce determinującej przyszłość załogi (naprzemian z ożywianiem ich, bądź stworzeniem jednej wersji samobójstwa dla każdego, oprócz jednego który przeżył), użyłem niezwykłego kieszonkowego zegarka (kilkukrotnie dla ostatniej sceny) i mam niedosyt. Teraz czas na developing i mam nadzieję, że dojdzie to do skutku. PS. Dajcie znać czasem o tej grze jeśli dowiecie się więcej. Dobra jest.
 2. Czyli UFC tam nie ma? No to pewnie kandydat na następną grę.
 3. Niepokorny

  Ubisoft rozważał stworzenie Far Cry 3,5

  Przestańcie z tym "przecież to jest Far Cry 3,5". Nie graliśmy więc nie nam oceniać. Redakcja grała i są orły (pozdro dla czytających), czyli jest coś nowego. To dobrze znana mechanika w nowym miejscu. Czyli zajebiście. Czy by to było 3,5 czy tak jak jest - 4, jak można do woli bawić się w tej grze, poza głównym wątkiem biorę w ciemno! No i Sangri La! To będzie to!
 4. Battlefield 4 ma sporą wadę (jak masz premium) - Gdy wybierzesz tryb gry (np. podkładanie bomby) możesz wybierać między pakietem map z podstawki i każdego dodatku osobno. Wychodzi na to, że na mapach z podstawki grają wszyscy nieposiadający premium, a ci z premium grają tylko na najnowszych. Więc jeśli chcesz stestować starsze dodatki to nie ma szans, bo nie ma z kim grać. Brakuje opcji premium, gdzie gra się na wszystkich mapach z dodatków i opcji grania na wszystkim.
 5. W UFC Trainer grałem. Odpycha czasem ładowania każdego ćwiczenia i ćwiczeniami, które należy wykonywać leżąc na ziemi. Lami z lekka.
 6. Niepokorny

  Obcy: Izolacja - recenzja

  Genialna recka. Więcej takich!
 7. Gdyby działał z konsolami - może.
 8. Spełniliście moje marzenie. Twórca o dziele. Księgarnio, nadchodzę!
 9. Niepokorny

  Szalona popularność Twitch Plays Pokemon

  To bardzo błyskotliwy pomysł. Nie dziw, że chwycił.
 10. Czy opisy na książce może pisać autor? To miałoby styl książki, pieczę autora i jego sznyt. Od razu czulibyśmy ich smak. Mnie zawsze trafiają się perfidne spoilery. Kupiłem dawno Metra 2033 i 2034. Podekscytowany przeczytałem opisy i przy 2034 jest opisane zakończenie poprzedniej. NO DO[m]!
 11. Wincyj, panie, wyncyj tego dobrego!
 12. Nowa era dotyczącą demo. Jedna firma każę płacić połowę ceny normalnej gry za nie, a sony każe płacić abonament, żeby pozwolili nam grać. Wraz z nową generacją nadeszło nowe podejście. Zajebiście....
 13. Niepokorny

  Nowe promocje w sklepie Xbox Games

  Pobierzcie demo Fez''a, jeśli nie graliście. Wymiata. A jaki mindfuck serwuje dalej....