DziaDD

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  75
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DziaDD

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie znam szczegółów co do miejsc, w których będzie odbywała się akcja serialu, ale wzmianka o ciepłych klimatach, Teneryfy itd. przyniosła mi na myśl Toussaint.
 2. DziaDD

  Nowe screeny z Metro Exodus

  Od kiedy znam fabułę książki metro 2035, jakoś moje zainteresowanie tym uniwersum zmalało. Jednak czekam na ten "otwarty" świat, czuję, że nie będzie on taki jaki powinien być, wyczuwam wiele "niewidzialnych ścian" i nie interakcyjnych przedmiotów, których nawet atomówka nie oderwie od stolika :P Jednak czekam.
 3. Nawet jeśli mówił to pół żartem, pół serio, wybieranie płci ze względu na jej walory ekhmm wizualne, jest dziecinne, takie rzeczy robiło się za małolata, gdy człowiek wybierał kobiecą postać i scrollem chciał zobaczyć co ma pod spudnicą :) Ja przy wyborze płci postaci kieruję się tym jaką klasą będę grał, w jakim uniwersum, czy będę badassem czy rozwiązywał konflikty na spokojnie, czy chodził z 2h swordem czy z łukiem... wszystko zależy od takich drobiazgów... nie zaś od kształtu pixelowej kobiecej dupy.
 4. Przecież postacie kobiece w grach są tylko dlatego, by feministki nie miały sposobności zmieszać grę z błotem... Niby teraz mają, powiedzą, że to świadome posunięcie firmy, że oni wiedzieli, iż płeć męska wybierana jest częściej i dlatego dali płeć przeciwną, aby dyskryminować kobiety...
 5. Nawet niech nie robią kolejnej części, wystarczy jak dadzą remake wszystkich ( trzech ), będę zachwycony.
 6. Sapkowskiego krytykują wszyscy. Jak szary, forumowy Kowalski stwierdzi, że Sapkowski się skur***, to jest cacy, ale jak znany autor książek coś powie, to trzeba do tego jakąś dziwną teorię dorabiać? To chyba nie znasz świata, skoro jeszcze nie wiesz, że wszystko kręci się wokół pieniędzy. Zobacz jaką burzę wywołały jego słowa, nagle wszyscy mówią o autorze książek Metro, strony związane z grami nagle pod takimi tematami dają linki do kupna gier czy książek z tego uniwersum. Jedno zdanie a potrafi wygenerować miliony złotych.
 7. Nie ma to jak krytykować kogoś innego tylko z zamiarem "przypomnienia" o sobie. "Oooo, kim jest Pan Dmitry Glukhovsky, aaaaa to on napisał książkę, taką podobną do tej gry, yyyy chyba muszę kupić"...
 8. Przestańcie, w dzisiejszych czasach lepiej dać ocenę 96 niż 69... potem same problemy i pozwy a nikt nie chce wyjść jak Sapkowski na mydle.
 9. Szczęśliwi czasu nie liczą, a Tobie życzę wszystkiego dobrego :) Wzajemnie :)
 10. Cieszę się, że kochasz FPP... chcesz za to Nobla ? REDzi mogliby chociaż dać możliwość przełączania kamery, a Ty jeśli chcesz to ubierz sobie niemiecki Hełm i graj w Tetrisa przez kinecta. Dziękuje ! Dobranoc ! A Tobię życzę byś czekał/a 20 lat na moda wprowadzającego kamerę TPP. Dziękuję! Dobranoc!
 11. Ile to razy mało szlag mnie nie trafił gdy z kamerą TPP wchodziłem do ciasnych pomieszczeń i gów.. było widać a o pracy kamery już nie wspomnę. Skoro w grze ma być duza ilość pomieszczeń/budynków etc. jaki problem mają ludzie z kamerą FPP, inna by tylko wk***.... Swoją drogą, TES'a, czy Fallout'a zawsze ogrywałem z kamerą FPP.
 12. Jak napisała Pani Małgorzata " Wszystko zależy nie tylko od pomysłu i wykonania, ale też osobistych preferencji i doświadczeń każdego gracza", Kierując się osobistymi preferencjami, Wieśka stawiam na dalszej pozycji, nie wywołał u mnie konkretnych emocji, łez, utożsamienia się z postacią, tego właśnie oczekuję od gry do której podchodzę na poważnie. Dlatego według moich kryteriów, pierwsze miejsca należą i będą należeć zapewne do końca, do trylogii Mass Effect.
 13. "nowe gamingowe słuchawki" skasować słowo "gamingowe" i cena spada o połowę :) No ale pro gracze jak zwykle skuszą się z racji tego słowa bo jak wiadomo, taki gracz będzie miał +100 do skilla.
 14. Tyle gier na podstawie których mogłoby wyjść naprawdę dobre kino... chciałbym obejrzeć coś w stylu Obcy izolacja, gdzie główną rzeczą byłoby osaczenie bohatera, klimat niesamowity, Dead space, tak jak Obcy, im mniej bohaterów tym lepiej, Crysis 1 z większym naciskiem na obcych i wiele wiele więcej. To będzie jak zwykle film na raz i do zapomnienia minutę po seansie. Ale o czym ja gadam, muszą zrobić coś takiego by każda grupa wiekowa mogła to obejrzeć.