SucharDestroyer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SucharDestroyer

 • Ranga
  Robotnik
 1. "Po sukcesie jaki odniosła gra World of Warplanes" ani nie sądzę aby World of Warplanes odniosło sukces, ani nie widzę związku tej gry z wydaniem World of Warships Blitz.
 2. A ja myślę, że autorowi coś pokręciło w głowie. Ja nigdy nie zwróciłbym uwagi na to jakiej rasy są bohaterowie Wiedźmina. Po prostu ktoś sobie tak zrobił i już. Co mnie obchodzi czym autor kierował się kreując ten świat? Jeżeli ktoś odczuwa silny dyskomfort gdy nie widzi czarnych ludzi na ziemiach wzorowanych na europejskim średniowieczu to jest to mniejsze lub większe, ale zaburzenie psychiczne. Każdy ma jakieś dziwactwo. Niektórzy chorobliwie obgryzają paznokcie, a inni rozmawiają z duchami. Nie mam nic do tego dopóki ktoś nie narzuca tego dziwactwa innym. Jeżeli ktoś mówi, że ma nadzieję, że bohater w serialu będzie innej rasy niż w książce i grze to czuję się oburzony. Ktoś zgaduje, że jestem rasistą? Pudło. Ale rozumiem, że szerzyciele poprawności politycznej musieli tak pomyśleć, przeto im wybaczę. Po prostu nie cierpię niespójności w historiach (to takie moje dziwactwo). Biały wilk mógłby być czarny, mógłby być kobietą, mógłby być rudy, mógłby nawet być inwalidą. Ale po co robić problemy tym, którzy znają innego Geralta? Po co psuć im immersję? Jeżeli ktoś chce coś zrobić to robi to jak najlepiej potrafi, by zadowolić ruch, dla których to robi, a nie wpycha do tego swojej ideologii. I na koniec podsumowanie całego tego wywodu w skrócie. Przekonania są jak pewna część ciała poniżej pleców - kazdy ma swoje, ale nie każda okazja jest dobra by je pokazywać.
 3. W unity historia była taka sobie, ale np. śledztwa były bardzo ciekawe.
 4. SucharDestroyer

  Darmowy Wiedźmin 2 dla uczestników bety Gwinta!

  Cena wiedźmina 2 wacha się w okolicach 1,50 - 5zł, więc rzeczywiście świetna okazja.
 5. Kampanię Cyberpunka 2077 zorganizuje hiszpańska inkwizycja. Nobody expects spanish inquisition
 6. Produkcja Wiedźmina 3 trwała ponad 3 lata, a od zapowiedzenia Cyberpunka 2077 minęły już ponad 4 lata. Ta gra ma być chyba największą grą w historii.
 7. "Wszak w PAŹDZIERNIKU Sean Murray zapewniał" No tak. Twórcy normalnie w jednej chwili zmienili zdanie.
 8. Moim zdaniem w ogóle gracz powinien sam tworzyć własną cywilizację. Nadawać jej jakąś tożsamość, historię, kierunek rozwoju. Oprócz przywódcy, nazwy, koloru na mapie cywilizacje nie różnią się prawie niczym. Jak nas wyrzuci gdzieś na mapie świata, to gramy Egipcjanami w tundrze i hodujemy renifery. Bardzo psuje to obraz tworzenia cywilizacji i sprawia, że jest sztuczna i narzucona z góry.
 9. Gunslinger jest grą świetną, ale zdecydowanie zbyt małego formatu aby zadowolić fanów serii. Bardzo podobały mi się otwarte lokacje w więzach krwii. Stworzenie świata, w którym gracz robi co i kiedy zechce daje spore możliwości, szczególnie wziąwszy pod uwagę, iż dziki zachód daje spore pole do popisu. W najnowszej części gry zabrakło dwóch ważnych rzeczy, które pojawiły się nawet w the cartel: trybu multiplayer oraz możliwości grania różnymi postaciami. Oglądanie tej samej historii z kilku różnych perspektyw sprawia niesamowite wrażenie i umila ponowne przechodzenie gry. Jeżeli techland w pełni wykorzysta potencjał zalet serii, to nowa gra ma szansę na wielki sukces.
 10. SucharDestroyer

  GTA V - zobacz nowe screeny z wersji na PC

  > I tak nie uwierzę w liczbę samochodów i przechodniów z pierwszego screena. Mam PS3 i zdarzyło mi się spotkać tłum 20-30 ludzi. Stali w tłumie, więc zabawa z minigunem była wyśmienita. A nadmiar samochodów też czasem utrudnia przemieszczanie się po mieście.
 11. Po prostu jesteśmy biedniejsi i wydajemy mniej, a roztropniej, ponieważ na każdą grę musimy zarabiać 5 razy dłużej niż inni.
 12. SucharDestroyer

  Total War: Arena - wrażenia z pokazu

  Czy ktoś wie co konkretnie otrzymają posiadacze rome II w związku z total war arena? Jakiś wcześniejszy dostęp, czy też może jakieś dodatki do tej gry?
 13. Byłoby miło gdyby posiadacze GTA V na starych konsolach mogli za darmo zagrać w GTA online na komputerach. Przynajmniej po jakimś dłuższym czasie od premiery (dla zachowania balansu). Raczej niewielu graczy kupi tę samą grę po raz drugi, więc może być trudno znaleźć towarzystwo do wspólnej gry, a im więcej graczy będzie grało w GTA online, tym lepiej zarobi na nim Rockstar.
 14. A tymczasem w War Thunder można już przełączać się z czołgów na krótkie loty samolotami w trakcie bitwy.