GZG

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GZG

 • Ranga
  Robotnik
 1. GZG

  GTA V Online

  Siema, czy ktoś z gramowiczów jest chętny do wspólnej zabawy ? Najlepiej by były to trzy osoby wtedy można fajnie pograć. Chciałbym trochę zarobić kasy i wbić lvl a niestety z przypadkowymi graczami bywa to trudne, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny. :) Aaa, na ps3 mój nic JARHEAD_FOUR. ;)
 2. GZG

  Dark Souls - temat ogólny

  A gdzie go znajdę ?
 3. GZG

  Dark Souls - temat ogólny

  Siemanko, właśnie pokonałem kobieta-pająk później wyszedłem do firelink shrine i ognisko się nie pali a kiedy chce je zapalić pojawia się napisa fire keeper is absent. Cannot light fire. Wytłumaczy mi ktoś zaistniałą sytuację?
 4. GZG

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Mógłbyś to jakoś rozwinąć ? Bo nie bardzo to kumam, ten schemat.
 5. GZG

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Wielkie dzięki. :)
 6. GZG

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Nie ma bt zwykłe dwa czincze i tak od jakiegoś czasu sie zastanawiam jak to ogarnać w takiej sytuacji? Tak, ale czy najpierw nie muszę gdzieś na psn połączyć konta psn z kontem bankowym. ?
 7. GZG

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Siema mam daw apytanie. Pierwsze czy podłącze i jak(głównie rozchodzi mi się o podpiecie mic) headset jeśli nie jest do dedykowane do ps3? I chciałem, żeby ktoś napisał co trzeba zrobić, żeby zakupić grę z PSN. ?
 8. GZG

  Battlefield 4

  Czy dalej macie problemy z bf4? Ja już chyba piąta partia z rzędu na podsumowaniu, się zawiesza konsola i pograne. Szłoby to przeżyć, bo samo restartowanie konsoli jest do przezycia ale krew zalewa kiedy zagraliśmy zajebistą partię i całe punkty poszły się... Czy oni coś w ogóle zamierzają z tym zrobić. ?
 9. To jest laptop więc nie wiem jak to tam wygląda. Mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie znajdę te parametry bo to win8 i od niedawna go mam i przyznam szczerze, że jeszcze go nie ogarniam.
 10. Siemam mam problem z google chorom. Otóż na początku wysakuje mi komunikat, że na komputerze brakuje pamięci, za chwilę nie chce mi się załadować żadna strona i w końcu zamyka mi przeglądarkę. Ktoś wie jak temu zaradzić ?
 11. > > Wiele gier dzisiaj ma świetną grafikę i nic poza tym... > > ... Za to pierwszy " Dark Souls " jest brzydki jak noc bezksiężycowa i dwójka tego raczej > nie poprawi > owszem, grafika to nie wszystko ale tak słaba oprawa graficzna raczej odpycha niż zachęca > do gry. Kwestia gustu. Ja właśnie gram pierwszy raz w dark soul''s i grafika mi wcale nie przeszkadza, a niektóre lokacje jak dla mnie są nawet ładne. :)
 12. GZG

  Dark Souls - temat ogólny

  Siema, gram od jakiś dwóch godzin i gra na prawdę jest trudna ale i sprawiedliwa i dawno już nie grałem w grę w której samo granie daje tyle satysfakcji, jednym słowem gra jest świetna i zapowiadają się długie godziny grania. Ale mam parę pytań otóż, skąd brać flakony które odnawiają życie ? Bo beznich raczej cieżko przeć naprzód. :) Byłbym jeszcze bardzo wdzięczny jakby ktoś mi opisał jaka jest różnica między byciem żywym a nieżywym :D? Jak zostawić wiadomość na ziemi ? Albo przenieść innego gracza do siębie albo na odwrót ?
 13. Siema mam dylemat co wybrać demon''s souls czy dark souls :)?
 14. Mam pytanie czy owe dlc jest w naszym ojczystym języku. ?