Zeus_Ex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zeus_Ex

 • Ranga
  Robotnik
 1. W dzisiejszych czasach takie gry są bardzo potrzebne!
 2. Ja chyba przegapiłem moment kiedy Diablo 3 stał się "kultowy". Kultowa to jest 1 i 2...
 3. Zeus_Ex

  Death's Gambit - recenzja gry

  Kocham Dark Souls i oglądałem streamy z tej gry - ale myślałem, że usnę :(  W Dark Souls większość akcji dzieje się podczas przemierzania rozległego świata, tutaj miałem wrażenie, że przeciwników jest mało, za to co rusz natykamy się na jakiegoś bossa. Świat wydaje się o wiele bardziej pusty i monotonny niż w Dark Souls. Ogólnie rzecz biorąc nawet tej gry nie kupiłem - a myślałem, że obejrzenie streamów tylko mnie do tego zachęci.
 4. Zeus_Ex

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Tobie Bethesdo nie wróżę żadnej rewelacji...Kolejna gra na jedno kopyto to maks, co może z ciebie wyjść.
 5. W warstwie estetycznej gra dużo bliższa klimatowi dawnych Diablo, niż Diablo 3. Sam ten fakt, to już coś.
 6. Idę o zakład, że na PS5 będzie wyższa rozdzielczość i 30 fps ;)
 7. Wydaje mi się, że autor bardziej ocenił grę jaką chciałby żeby KC:D było, niż tą, którą faktycznie jest. W obecnym stanie przy tak ogromnej ilości błędów ta gra nie zasługuje na więcej niż 6/10. 8/10? Okej, ale dopiero PO TYM jak załatają wszystko. Gry nie powinny dostawać takiej taryfy ulgowej bo potem bez przerwy przy premierze dostajemy niedopracowany produkt, łatany przez kolejny rok.
 8. Krążą gdzie? W lewackich mediach? Wielkie koncerny medialne dziś to narzędzie politycznej walki i propagandy. Nie trzeba być geniuszem, żeby to zauważyć, wystarczy mieć otwarty umysł.
 9. Film jest efektem obowiązującej na Zachodzie propagandy Islamu. Nic ponadto.
 10. Lootboxy to najbardziej wątpliwy etycznie element gier F2P... oh, wait... teraz są już nawet w grach sprzedawanych po $60. No bo dlaczego nie doić ludzi jeszcze bardziej, zwłaszcza, że sami chcą być dojeni? Każdy tutaj głosuje swoim portfelem. Ja swój głos oddaje nie tykając takich gier nawet palcem. Chciwość też powinna mieć jakieś granice.
 11. Chciałem złośliwie napisać, że patrząc po ostatnich dokonaniach pewnie napisanie fabuły zajmie im góra tydzień - ale nie kopie się leżącego...
 12. Ja też nawet nie mogłem ukończyć dema. Potem oglądałem streamy z późniejszych etapów gry i widziałem dokładnie to samo. Filozofia po nitce do kłębka, jak w starych FPP z lat 90, tyle, że po drodze nuda.
 13. Mam nadzieję, że w jakikolwiek sposób to pociągną bo silnik i mechanika walki Nioha zasługują na więcej gier, nawet z innym bohaterem. Żeby tylko uniknęli wtórności.
 14. Gdyby ten gość był bossem w Dark Souls gra byłaby nie do przejścia.