LesiuZ056

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LesiuZ056

 • Ranga
  Robotnik
 1. Gratulacje Panowie i Panie, świetna robota. Wiedźmin 1 i 2 to świetne gry, przeszedłem je po kilka razy i przejdę na pewno jeszcze nie raz, ale trzecia część to pierwsza gra od czasów Gothica 1, która skopała mnie tak mocno po emocjonalnym tyłku. Absolutne arcydzieło. Dodatki jeszcze przede mną, zagram dopiero w grudniu, ale już czuję, że będą kolejne nieprzespane noce. :)
 2. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dzięki wielkie za odpowiedź. W podstawkę dopiero zacząłem grać w grudniu, a jak skończyłem wzdłuż i wszerz i zdecydowałem się na dodatki, to Serc z Kamienia już nie ma. Zależy mi, żeby mieć to na półce. :) Dzięki jeszcze raz, czekam z niecierpliwością.
 3. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wiecie może, czy Serca z Kamienia będą jeszcze dostępne w edycji pudełkowej? Z tego co widzę nigdzie w internecie nie ma już dostępnej tej gry w Edycji Limitowanej (w sumie sama nazwa wskazuje na to, że już się limit wyczerpał).
 4. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Witam. Nie mam teraz dostępu do swojego komputera i co za tym idzie gry, nie sprawdzę tego, co mnie ciekawi, więc pytam. Na którymś filmie z serii ''''Zagrajmy w'''' dostrzegłem, że Nie pytałbym o takie bzdety, ale strasznie mnie to ciekawi, a zagram w Wiedźmina dopiero w grudniu.
 5. LesiuZ056

  Gry w których towarzyszy Nam pies?

  W Postalu 2 da się mieć psa, trzeba mu karmę rzucić bodajże. Nie pamiętam już bo dawno nie grałem.
 6. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Spróbuj w GOG-u wybrać More>Manage>Verify/repair Mi jak się zainstaluje jakiś patch do Wieśka, to jedne błędy usuwa, a drugie tworzy. I wtedy wyżej wymieniona operacja pomaga - jakieś 20-30 mb się dogrywa i gra gitara.
 7. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Na szczęście syreny i te drugie są zdecydowanie mniej odporne na kuszę gdy już się uczepią łodzi albo są pod wodą. Ja osobiście zrobiłem wszystkie znaki zapytania w całym świecie gry, ale jakoś nie uśmiecha mi się ponowne pływanie po Skellige i zbieranie kontrabandy. :D Chyba już więcej tego nie zrobię.
 8. LesiuZ056

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Ta druga wyścigowa gra to może Space Haste 2?
 9. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Orientujecie się panowie czy jest szansa, że gdy wyjdzie Krew i Wino będzie można kupić obydwa dodatki w wersji pudełkowej? Słyszałem taką teorię niedawno gdzieś, ale nie wiem, ile w tym prawdy.
 10. LesiuZ056

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Może Starmageddon 2?
 11. LesiuZ056

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem Wiedźmina 3 (i komputera, który go uciągnie), gram, podziwiam, zachwycam się, ale mam pewne problemy natury technicznej. Jeśli ktoś już o tym pisał i otrzymał radę, to z góry wybaczcie. 1. Sierociniec na moczarach. On jest całkowicie ''''pomazany'''' - tak graficznie zniekształcony, że właściwie nie widać, że to budynek. Gdy w trakcie zadania musiałem wejść do środka i poruszać się tam oraz wchodzić w interakcję, robiłem to na wyczucie, bo NIC nie było widać. Jedynie napisy informujące o tym, że można wejść w interakcję z jakimś przedmiotem/osobą pomogły mi podołać. Wjeżdżając do Novigradu od południa zauważyłem w oddali podobnie zniekształcony budynek... Obawiam się, że może być ich więcej. W samym Novigradzie drewniane mosty ''nie istnieją'' - da się po nich przejść, ale ich nie widać. 2. Wykonuję misję, w której trzeba powstrzymać niszczycieli przydrożnych kapliczek w Velen. Doprowadzam do walki z nimi i... Nie da się walczyć. Pasek zdrowia i ten drugi jest zamazany na czarno, nazwy postaci tak samo, a poziom oznaczony jako ''''-1''''. Podobny problem miałem też w misji ,,Dziady'''' i przy spotkaniu z gościem, który rzuca nam wyzwanie na pojedynek. I o ile to by mi tak strasznie nie przeszkadzało, to problem wrócił w misji fabularnej (w łaźniach przy spotkaniu z Reuvenem). Wszystkie uaktualnienia mam pobrane i zainstalowane (automatycznie przez GOG galaxy). Występowały u mnie ostatnio problemy z internetem - mogło się coś nie dograć, źle pobrać? Miał ktoś taki problem?
 12. LesiuZ056

  CD-ACTION

  Elegancko, ostatnio przeszedłem Sacreda i brakuje mi czegoś w podobnym klimacie. :) Ciekawe jakie będą inne gry, w sumie ostatnio jeśli kupuję CDA to tylko dla nich, jeśli chodzi o teksty to nowe gry rzadko mnie interesują, a poza tym sprzęt już ich nie uciągnie. :(
 13. LesiuZ056

  GTA 3 - Temat Ogólny

  Wybaczcie, że post pod postem, ale nie widzę nigdzie przycisku do edycji. Przypomniałem sobie, że musiałem się wracać drugi raz po paczkę ukrytą w parku na Wyspie Staunton, co dało mi do myślenia, że prawdopodobnie musiałem wczytać zapis sprzed zrobienia czegokolwiek w tym miejscu. Faktycznie, brakowało mi tylko ,,przejażdżki w parku''''. Teraz tylko chwila przerwy od GTA i później można katować VC. :D Dzięki wszystkim za pomoc.
 14. LesiuZ056

  GTA 3 - Temat Ogólny

  To już mam wykonane. Po tej misji dostępny staje się czołg (przynajmniej do zabrania na spokojnie, nie liczę tych jeżdżących po mieście przy 6 gwiazdkach), który odprowadziłem do Portland na statek. Myślałem, że to ostatni element mojej stu-procentowej układanki. Nie jest wielki problem, najwyżej jeszcze chwilę poszukam i tak zostawię. Ale spędziłem przy tej grze dużo czasu ostatnio i trochę szkoda być ledwie o krok od celu. ;)
 15. LesiuZ056

  GTA 3 - Temat Ogólny

  Tak, na koniec został mi tylko czołg na statek w Portland. Byłem przekonany, że tym akcentem osiągnę upragnione 100 %, ale jednak nie. Niby problem straszny nie jest, bo to tylko taka formalność, ale to i VC chcę mieć ukończone w 100 %. :)