sabaru

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sabaru

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zapewne tak ale RDR 2 nie wychodzi na PC więc pożyje trochę krucej. Gracze przejdą grę po 2, 3. Napaleńczy może 4,5. Wszyscy pograją przez jakiś czas w multi. Wydawca będzie starał przedłużyć jej żywot po przez wydawanie różnego typu dodatków do multi może czasem do singla, ale i tak gra padnie. Daje jej czas do wyjścia nowej genracji konsol. Czyli za jakieś dwa lata. Potem gra zostanie wyda na PS5 w nieco odświeżonej wersji i pożyje może jeszcze z rok i już będzie jej koniec. Może jakby się zdecydowali wydać grę na PC to sprawa by inaczej wygląda, a tak to przez ograniczenia to będzie jak będzie.
 2. sabaru

  Polski rząd bierze się za loot boxy

  @ Moooras  wina graczy nic więcej, przynajmniej tej jednej połowy.
 3. Mam tą grę na xbox 360 i wydaje mi się że ta gra lepiej wygląda niż to co pokazali na filmie po lewej stronie. Tutaj widać pikseloze ale jak grałem to wcale tak nie wygląda.
 4. Według twojego toku myślenia filmy, muzyka, piwo i tym podobne opcje też powinny być zakazane bo prawie zawsze występuje w takim cymś jakaś siła wyższa która może namawiać ludzi do złego.
 5. To w cale nie jest nieprzemyślana sprawa, wręcz odwrotnie. Oni to specjalnie zrobili żeby sprawdzić czy taki system się przyjmie, ale jak się okazało nie. Robią gry nie odziś i nie widzą jak taki rynek funkcjonuje.Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Nie zdzwiłbym się gdyby początkujący producent zrobił coś takiego ale stare wyjadacze.
 6. "Jej zdaniem nie ma nic złego w tym, że Microsoft zdecydował się udostępnić niektóre gry na większej liczbie platform" No i właśnie to ich między innymi zgubiło.
 7. Ja to kupóje gry wyścigowe tylko dla kariery w single. Jeżeli faktycznie nie ma tam tego to sobie daruje. A więcej samochodów będzie pewnie w dlc.
 8. Jeżeli ma być to takie odświeżony port jak w przypadku GTA SA na xbox 360 to podziękuje.
 9. Ten procesor co jest podany w wymaganiach to jest jakiś podkręcony czy jak? Na stronach gdzie np. można go kupić to ma taktowanie podane 3.60Ghz.
 10. Dokładnie. Nie dość że gry wyglądają coraz gorzej, jest mała zawartość to są coraz bardziej zbagowane są. Ale to jest wina wyłącznie graczy. Gdyby każda taka gra była jechana od góry do dołu przy każdej okazjji to może twórcy by się bardziej przyłożyli.
 11. Ale to nic nie zmienia odnoscie mojej wypowiedzi. Zniszczono czesc upraw? Zniszczono. Dla rekladmy? Dla reklamy.  Kukurydza po skoszeniu jest odsyłana na przemiał np. na paszę dla krów więc się nic nie marnuje i jeszcze na tym parę groszy zarobią. Nie wiem skąd wy takie info wzieli.
 12. No nieźle 108 GB pojemoności. Ciekawe ile będzie ważyła pełna wersja gry.
 13. Wystarczy że większość przez dwa miesiące nie będzie wcohdzić na serwery i problem sam się rozwiąże.