maikuinthegame

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O maikuinthegame

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oho, Pan Sławek jak widzę próbuje zmienić portal o grach w tubę propagandową jednej z opcji jak widzę. Ten portal to chyba nie miejsce na rozpisywanie się o swoich poglądach politycznych.
 2. czy to znaczy że odpalę gry z X-One na PC czy muszę posiadać konsolę i z niej odpalić grę, która magicznie zostanie uruchomiona na PC?
 3. > Jak Wiedzmin 3 zalicza obsuwę to "Bardzo dobrze, bo będzie dopieszczona", "Jestesmy z > wami CDP, "Będzie świetna gra" > > Gdy GTA V przesuwaja premiere to "jaja sobie robia" , "haha", "hehe" > > To takie Polskie.... :/ Wiesz, z przesunięciem nie było by problemu gdyby gra nie śmigała już na dwóch konsolach. Wieśka robią głównie na pc a GTA to tylko port, nie muszą robić od nowa grafiki ani dźwięku a jedynie przystosować grę do warunków pieca, dlatego to przesuwanie jest takie denerwujące. A zapewne prawda jest taka że chcą polepszyć sprzedaż wersji na konsole by wykazać że "robienie gier na PC się nie opłaca". Innymi słowy, dla nich nie jesteśmy już graczami a nie zasługujemy nawet na miano frajerów od których można ciągnąć siano. Zapewne za kilka lat Rockstar wycofa się całkowicie z rynku PC.