MakePeaceGamers

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MakePeaceGamers

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. @Nitro2050 uj wie o co chodzi w twej wypowiedzi synu Taka pikseloza i takie wymagania <lol>
 2. MakePeaceGamers

  Fallout 4 w ofercie niemieckiego sklepu Gameware

  Jaki remake ? "Mirrors Edge 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku ciekawej gry akcji studia EA DICE Fabuła przedstawia wydarzenia rozgrywające się w niezbyt odległej przyszłości"
 3. Osiągnęli taki poziom tylko i wyłącznie poprzez optymalizację gry. Konsole super bebechów nie mają o czym wiemy już dawno :) Więc musieli bardzo dobrze z optymalizować,by to dobrze wyglądało i działało. Dam rękę uciąć ,że na PC optymalizacja była by olana i wyskoczyli by z wymaganiami większymi od BF4+Metro LL,tłumacząc się ,że dodali 2 detale na majciochach bohatera. Inteligencja przeciwników na prawdę powala ale kolejny raz głupotą jak i sama gra która z gracza robi głąba ;)
 4. Poprawili wydajność ? Chyba na papierku dalej ta gra chodzi u mnie gorzej niż BF4 który robi przecier z tej gry :)
 5. Dodajesz do linii komend w właściwościach skrótu jak nie wiesz co to ,to google ci podpowie. A co do tego FIXA do gówno prawda przy 40-30kl/s gra działa jak w slow motion gram spóźnił się jakieś 3 dni i do tego znów nie doinformowany ;)
 6. Lol gra z PSP Vita i takie wymagania ? Chyba podali na zapas przez KOLEJNY raz skopaną optymalizację. Znaczek HD można sobie w cztery litery wsadzić podbijać słabe tekstury do niby "HD" to tak jak by zrobić konwersje pliku .mp3 do .flac owszem uda się ale taki .flac nigdy nie będzie prawdziwym "flaczkiem" ,a co do tego HD ono ma sens gdy od nowa tworzy się tekstury itp. a nie bierze się gotowe z PSV i robi się z nich pseudo HD. Pffuu wam w twarz ubiszajsie :)
 7. Fack Ubi ;] typowa banda leni po premierze wychodzą kwiatki ,że gra chodzi tragicznie? To po jaką cholerę patałachy dają kilka miesięcy wstecz wymagania? I zapewniają ,że "AC4 jest lepiej zoptymalizowany niż AC3,przyznajemy się do błędu". Jakaś durne DRM,Uplaye inne syfy teraz liżą dupę PC bo zostali zjechani (w końcu ludzie otwarli oczy) a tak to PC najgorsze,niektórym tu widzę zmiękły kolana i wybaczyli ubiszajsowi automatycznie jak dowiedzieli się ,że wyjdzie patch widać ,że dacie są pomiatać i mydlić sobie oczy. Cały szczęście ,że grę kupiłem gdy Ubishop zaliczył BUGA i kupiłem grę za 1.5$ :) Drogi ubiszajsie "sak maj bols" Nie dajcie się ludzie omamić PEACE !
 8. Płacić za coś co jest jako MOD i za free ? Tylko dlatego ,że będzie samodzielne i nie będę musiał pobierać 4GB source SDK ? Pewnie wywalą cenę 10€. Dziękuje postoje :)
 9. Niestety ubisoft to dno platforma 780ti + i7 (topowym) wyciąga w ultra max 30fps w FHD -.- Mam sprzęt (AMD Phenom II 955BE @ 4.0GHz,8GB RAM HD 5870) lepszy od rekomendowanych (Pod AMD) i co ? Lipa. Gra ustawiła sama (auto-detekcja) ustawienia: High wszystko ,SSAO,1980x1080p 30-17fps, 18-27fps oczywiście zmiana ustawień nic nie daje bo i tak dropy są. A teraz najlepsze dałem wszystko na LOW i OFF 720p wyciągałem 30-50 fps a powinno być stałe 60-50. Multiplayer chodzi lepiej ale tylko dlatego ,że hula na starszym silniku ale też wydajnościowo rewelacji nie ma. Jak w przypadku AC3,gra korzysta z 1 rdzenia to ja się pytam po co w wymaganiach 4rdzeniowe procki? Ubisoft to zespół leni i kalek,pamiętacie jak się chwalili ,że optymalizacja będzie lepsza ? Kłamią jak politycy dobrze ,że wyrwałem grę za 1.5$ gdy ubishop zaliczył buga ;] Z Watch Dogs będzie jeszcze gorzej,patrząc na historię każda ich gra na nowym silniku to wydajnościowa kupa