sradkg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sradkg

 • Ranga
  Robotnik
 1. dali horizon, a za miesiąc horizon 3 premiera tak było z Tomb Raiderem też, czy w następnych miesiącach możemy się spodziewać w takim razie Dead Rising 2 ? :)
 2. ja nie widzę podobieństwa do Resident Evil, no chyba że tylko nazwa została.
 3. kiedy wyniki konkursu ? miały być w 24 godziny, a minął już ponad tydzien
 4. https://xboxdesignlab.xbox.com/en-US/customize/back-case personalizowane pady po 80 $ + za napisik coś ekstra trzeba dorzucić.
 5. walcz, ścigaj się, wciąż walcz, graj wszędzie, xone kocha win10
 6. Do przetrwania w jednym pomieszczeniu z zombie potrzebne by mi było duże jabłko, wsadził bym je zombiakowi w paszcze tak jak mają świniaki z rożna, co by szwędacz mnie nie pogryzł. Do tego dwa wieszaki przymocował bym mu pod pachami, co by nie narobił szkód łapami, a tak by robił jeszcze jako wieszak do prania. Ostatnia potrzebna rzecz to odświeżacz powietrza, z wiadomych względów.
 7. w kwietniu mają być 2 gry w GwG więc jest szansa, zwłaszcza że w Deals with Gold był, więc kto miał kupić to kupił.
 8. Moja pierwsza akcja w multiplayerze Hardline, będzie oczywiście w trybie Heist, najbardziej przypadł mi do gustu w betatestach. Będę po stronie napadających na bank, gdy wszyscy będą szturmować głównym wejściem, ja zakradnę się na dach i dostanę się do skarbca przy pomocy małej bombki. Znowuż gdy wszyscy będą uciekać głównym wyjściem i ścierać się z policją, ja po cichu nie zwracając na siebie uwagi ucieknę z kasą od tyłu.
 9. > WoW i do tego trzeba bylo patcha? Zenada. oczywiscie nie, bo w aktualizacji jest: 1. screenshots 2. Upload app – aktualizacja appki zwiazana z zarzadzaniem i udostepnianiem screenshotow 3.sugerowani przyjaciele 4. udostępnianim imienia i nazwiska - łatwiej znaleźć znajomego nie znając jego gamertagu 5.aktualizacja ikonek w Party chat - wiemy czy ktos jest na headsetcie podpiety czy na kinekcie 6. ustawianie przezroczystosci kafelkow 7 . Voice search privacy – 8. raportowanie spamu w wiadomosciach prywatnych. 9. tv i one guide w australii
 10. też w końcu coś wygrałem :D dzięki bardzo.
 11. abonament miesięczny wynosi 14,99 zł, a nie 17 zł.
 12. Mój wymarzony rollercoaster byłby w scenerii złomowiska samochodów. Wagonik stylizowany na Peugeota 406 z filmu "Taxi" :) Dużo beczek, pętli, wzniesień i szybkich zjazdów zakończonych ostrymi zakrętami. Wiele zakrętów sprawiających wrażeni, że zaraz się z nich wyleci, co by mogły sugerować porozbijane taksówki o skały. W jednym miejscu byłby wodospad skrywający za sobą jaskinię Batmana, w którym szalały by nietoperze wplątując się we włosy pasażerów. Na końcu wyskakiwały by woreczki :)