Arborr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  94
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arborr

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Dzięki akcji "Niech PC-owiec zrobi w pocie czoła mody - zawsze exclusive dla pc, a ''maly zlodziejaczek'' - konsolowiec, bez komplenie niczego je sobie perfidnie zainstaluje" dla mnie, bethesda jasno dała do zrozumienia abym tej części [mimo posiadania wszystkiego z Fallouta 3 i Skyrima] po prostu SPIRACIŁ dzięki ich "wpaniałym" działaniom. W skrócie - niech bethesda wali sie na takim czymś.
 2. Jeżeli tak bedzie - ograniczenie fps na PC to o mojej kasie mogą zapomnieć, ba! z przyjemnością SPIRACE ich grę.
 3. Arborr

  Carmageddon: Reincarnation - recenzja

  Nic, tylko się zgodzić z oceną gry. Brzydka, zabugowana, kompletnie nie zoptymalizowana, wymagająca mocnego kompa przy grze na full ustawieniach, a mająca grafikę jak z 2006 roku, toporna w prowadzeniu. Naprawde, przez ostatnie 10? lat żadna gra AA (nawet nie AAA) w której była możliwość poruszania się samochodami, nie miała tak spieprzonego modelu jazdy, tak topornego w prowadzeniu ;/
 4. Ciekawe co te DLC maja zawierać, jeżeli aż piraci mieliby zrezygnowac z piracenia gry.. btw, o to co wygrzebałem w plikach gry na PC w configs dlc_yen_alternate_look=false dlc_ciri_alternate_look=false dlc_triss_alternate_look=false dlc_gwent_cards=false lol?
 5. To już druga obsuwa.. pierwotnie premiera miala być w Styczniu/Lutym coś..
 6. 1: GTX 670 na równi z HD 7850. Co jest jednym gigantycznym WTF 2: i7 4770k.. kolejne jedno wielkie gigantyczne WTF. 3: Po takich kłamliwych wymaganiach, mozna śmiało uznać iż gra to jeden wielki bubel bedzie nie warty nawet piracenia, a jak juz, to tylko spiracić...
 7. Zanim [m] zaczną pisać... te 2 mln to tylko na steam - wersje cyfrowe i to nie wszystkie. KAŻDE pudełko aktywuje się nie przez steam, a przez ''ich'' [rockstara] własną aplikację [rockstar game club czy jak tam sie to zwie..]. Więc do tych 2mln trzeba doliczyć wszystkie pudełka na świecie + część kluczy zakupowanych online poza steam - nie wszystkie online klucze aktywowane są na steam, część tez na RGC,
 8. No pięknie. Jaka jest idea modów? To że sa darmowe w przeciwieństwie do śmieciowych DLC.. "od graczy dla graczy". Widać nie w smak to producentom gier.. trzeba wiec zabić taki system. Teraz twórca gry jeszcze chce ZARABIAĆ na NIE SWOJEJ pracy.
 9. Pragnę przypomnieć iż Pierwotna premiera (nie zaden early access) miała być w 1 kwartale.. 2014 roku. Takim tekstem zachęcali darczyńców na kickstarter. Mamy 2 kwartał 2015 a gra premiery (normalnej) nie było nadal.
 10. > Kogoś ta seria jeszcze bawi? > Ten sam sort osob, ktore bawi battlefield. To i To, to jedna i ta sama bajka.
 11. O, widze zaczyną powili dodawać powycinane elementy z gry.
 12. Po co w ogóle wydawać cokolwiek na stare konsole.. tylko blokują rozwój gier jeżeli gry są wydawane i na stare i nowe konsole.. twórcy specjalnie zaniżają jakość na next genach / PC aby za bardzo nie odskakiwały starym śmieciom.
 13. Wygląda jak jakieś badziewie "Indie" robione przez kilka osób, i finansowane przez kickstartera. W końcu wygląda.. wręcz brzydziej niż RCT3 z 2005 roku..
 14. I7 3 gen. na równi z FX 8350, kiedy to każdy i5 juz 2 generacji ma wiekszą wydajność w grach niż ten FX? Oj widac intel dał kase twórcą gry, aby podali do wymagać idiotycznego proca. Teraz dzieci widząc że gra wymaga i7 (kij ze połowy mocy nie wykorzysta) będzie błagać rodziców "tato, tako kup mi i7!"