Mesmer-DemonCleaner

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1143
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mesmer-DemonCleaner

 • Ranga
  Delegat
 1. Sympatyczny konkursik, fajne nagrody. Hasło wysłane, pozostaje czekać na losowanie.
 2. Z reguły nigdy nie sypiam ponad 6 godzin (nie potrzebuję) w tym wypadku powinno wystarczyć 3-4 godziny dobrego snu (jeśli dzieci pozwolą :) )
 3. Naprawdę "świetne" komentarze, wszyscy chcą wiedzieć co na to Blizz, ja za to chciałbym wiedzieć co na to Właściciel kafejki internetowej? Gdzie był, dlaczego nie zareagował wcześniej (dlaczego nie zareagował wcale)?
 4. Mesmer-DemonCleaner

  Będzie nowy Baldur`s Gate?

  Mam pewną teorię, ciekawy jestem co o niej sądzicie. Zawsze miałem słabość do zagadek matematyczno-logicznych i widzę je wszędzie :) <!-- Shadowy Figure- Raise Dead : Infinity Engine --> dla mnie to zwyczajne równanie (666-44)/2 = 311 nie mam dokładnej informacji kiedy ten ukryty tekst został zamieszczony w kodzie strony, ale zakładając że było to kilka dni temu, można przypuszczać, że coś się wydarzy za 311 dni, czyli ok. 1 stycznia przyszłego roku Cytaty, które ukazywały się w ciągu 2-3 dni są zaczerpnięte od różnych postaci z obu części gry, co może sugerować ich udział w "projekcie" Moim typem jest reedycja w HD, ale mająca na celu połączenie wszystkich części i dodatków w jedną spójną całość. Do tego jako "duże być może" dorzuciłbym obsługę gry na urządzeniach z dotykowymi ekranami (to skojarzenie to akurat z okazji ukazania się wczoraj nowej bety 8okienek)
 5. tylko jedna propozycja - WhatsMyName
 6. Perun Chociaż wszystkie propozycje wywodzą się z mitologii słowiańskiej, to Perun brzmi zdecydowanie najbardziej swojsko. Ponadto podoba mi się silna symbolika tego imienia - skała, piorun, dąb, niebo. Z całą pewnością najłatwiej się je odmienia i ciężko popełnić błąd w pisowni. A na koniec dodam, że bardzo mi się kojarzy z Faerunem, co ostatecznie zakończyło rozważania.
 7. Mesmer-DemonCleaner

  Konkurs PEGI - wymyśl hasło i zgarnij kasę na zakupy

  Gry dopasowane do wieku jak nowiutkie pePEGI.
 8. Mesmer-DemonCleaner

  E3 2011: Hostessy (Booth babes)

  Bardzo łatwo wyjaśnić dlaczego tylu malkontentów w komentarzach (znaczy się czemu tyle narzekania) Osoba, która robiła te zdjęcia (z całą pewnością żaden fotograf) pozbawiła kobiety naturalnego piękna. Prawie wszystkie wykonano "od pasa w górę", a gdzie się podziały długie nogi, atut większości modelek i hostess?
 9. Mesmer-DemonCleaner

  Duke Nukem Forever - data premiery wersji demo

  Ci którzy zdecydowali się na pre-order i otrzymali dostęp do First Access Club mogą już pobierać demo ze Steama. Ja muszę jeszcze trochę poczekać na powrót z pracy :)
 10. Mesmer-DemonCleaner

  Torchlight - temat ogólny

  Może zanim zdecydujesz się na ewentualne przeinstalowanie systemu, spróbuj po prostu usunąć i ponownie zainstalować grę, być może tylko jakiś plik się uszkodził.
 11. Tradycji stało się zadość :) to musiało zostać odłożone ostatni raz. Zagrywka marketingowa jak widać nie wszystkim przypadła do gustu. Ale patrząc na to z jeszcze innej strony, co znaczy jeden miesiąc "zwłoki" w porównaniu do 180 które upłynęły na oczekiwaniu. Będzie dobrze
 12. W przyszłości już zbyt wiele historii było osadzonych. Zdecydowanie najbardziej pasuje mi klimat renesansu i XIX-wiecznej Francji. Mogłoby być ciekawie.
 13. Co by nie powiedzieć, to i jedne i drugie są prawdziwe. Wystarczy oddzielić od siebie te dwa światy i kontemplować "je" i tu i tam w należny sposób.
 14. Mesmer-DemonCleaner

  Tak wygląda rozgrywka w Dungeon Siege III

  Całkiem przyjemnie wygląda gameplay, na szczęście nie jest zbyt "cukierkowo". Żeby powiedzieć czy mi się podoba, czy nie, musiałbym ją dostać do rączek na przynajmniej jeden dzień. Początek jednak wygląda dość obiecująco, czekam na więcej konkretnych informacji.