Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC ze zwiastunem w 60 klatkach na sekundę

32 postów w tym temacie

> Rany, drażni mnie ta moda na epatowanie liczbą fpsów. Przecież trudno wychwycić róznicę,
> a ludzie i tak pędzą za nimi tłumnie niczym owce...

Jak trudno wychwycić różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rany, drażni mnie ta moda na epatowanie liczbą fpsów. Przecież trudno wychwycić róznicę,
> a ludzie i tak pędzą za nimi tłumnie niczym owce...
Jeżeli nie potrafisz wychwycić różnicy między 30stoma a 60cioma klatkami to musisz mieć naprawdę ograniczony wzrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 30fps a 60fps jest ogromna. Aby się o tym przekonać polecam na całym monitorze obejrzeć 1080p30fps, potem 1080p60fps. A potem 2 filmy koło siebie, różnica jest przeogromna, oglądając 2 filmy koło siebie czuje sie jakby na filmie 1080p30fps były ostre lagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 22:50, PokerMorda napisał:

Rany, drażni mnie ta moda na epatowanie liczbą fpsów. Przecież trudno wychwycić róznicę,
a ludzie i tak pędzą za nimi tłumnie niczym owce...


Jak kiedyś miałem sprzęt, który rzadko pozwalał na osiągnięcie 60 fps, to też mnie to drażniło :D Co do różnic - poszukaj w sieci pierwszego lepszego porównania 30 fps do 60 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnej różnicy między 30 a 60 fps. Jak załadowałem stronę Gumiśka to zastanawiałem się na którym filmie jest te 60 fps dopóki nie przeczytałem na górze :P
Dla mnie to dobrze bo granie w 30 fps nie powoduje u mnie żadnego dyskomfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te krzaczury w 0:21 to takie moje placebo. czy to wygląda epicko podobnie jak ten w 0:32.
Cienie sa epickie. Tekstury, odbicia epickie. Za dobrze by było prawdziwe, nie?
Co już ze mną musi być nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rany, drażni mnie ta moda na epatowanie liczbą fpsów. Przecież trudno wychwycić róznicę,
> a ludzie i tak pędzą za nimi tłumnie niczym owce...
Jeżeli ty nie widzisz różnicy to musisz być ślepy, ja grałem w w bf4 multi na 60 fps a potem sobie włączyłem crysisa 3 i grałem na 35 fps i tak mnie wkurzalo bo wyglądało jakby gra sie muliła że wyłączyłem i grałem dalej w bf4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba należę do mniejszości, ale preferuje 30fps. trajlery wyglądają dla mnie nienaturalnie..uhm..gładko? ciężko mi to wytłumaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 fps to podstawa teraz dlatego tego gta na nowe konsole to patykiem nie tknąłem bo to był gniot na starcie do tego jeszcze dalej kuleje a dostal dobrej oceny bo to gta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować