Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of the Storm - od alfy do bety, a potem na kraniec świata i jeszcze dalej

26 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to nudzi mnie HOTS. Rozwój postaci jest baardzo uproszczony, co akurat mi się nie podoba. Wspólny lvl, dynamiczne mapy, na których coś się dzieje są definitywnie z reguły krótsze rundy są ogromnym plusem tej Moby, ale wątpię, żebym się w nią bardziej wciągnął. Po prostu nie sprawia mi frajdy, nie ma w niej tego czegoś co sprawia, że chce się do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo, @marcin-malysza - poprawiłem, ot literówki, ale dzięki :)

Dnia 04.04.2015 o 09:30, Finstern napisał:

Gram.pl, dlaczego publikujecie artykuły ludzi, którzy ewidentnie się nie znają na temacie?
Poza rzeczami wspomnianymi w poprzedzających komentarzach od siebie mogę dodać, że Garden
of Terror nie jest nową mapą.


Jak już wspomniał Muradin, Garden jest nową mapą w relacji do ostatniego tekstu, który był pisany niedługo po wypuszczeniu alfy.

Jeżeli natomiast chodzi o "nie znanie się", to nie wiem ile bym musiał zagrać, żeby Was zadowolić :D W ostatnich 2-3 latach spędziłem łącznie parę tysięcy godzin (lekko licząc) w MOBAch, z czego kilkaset z HOTSem, do tego można dodać drugie tyle na oglądaniu streamów i czytaniu poradników. Rzadko mi się zdarza powiedzieć coś z taką pewnością - ten temat znam bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo byłem bardzo pozytywnie do tego projektu nastawiony, ale ostatecznie sobie odpuściłem i nie jestem pewien, czy wrócę. Już pal licho problemy techniczne i niemiłosierne lagi, ta gra jest jakaś taka... bezpłciowa? W każdym razie podstawowe mapy są w większości nudne i mają nieciekawy styl graficzny, Blizzarda stać na coś ciekawszego niż "jeszcze bardziej generyczne fantasy jakie zrobili z WarCrafta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Już pal licho problemy techniczne i niemiłosierne lagi,

Nie chce mi sie sprawdzac ale posiadam bete praktycznie od kiedy byla dostepna i naprawde na palcach jednej reki moge wymienic sytuacje kiedy mialem lagi.

Dnia 04.04.2015 o 23:25, Kaerobani napisał:

ta gra jest jakaś taka... bezpłciowa? W każdym razie podstawowe mapy są w większości
nudne i mają nieciekawy styl graficzny


Przypomnij mi prosze po ile jest map w innych mobach? Nie chodzi mi o wariacje jednej mapy, tylko o takie które róznia sie calkowicie taktykami i zalozeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 23:48, TigerXP napisał:

Nie chce mi sie sprawdzac ale posiadam bete praktycznie od kiedy byla dostepna i naprawde
na palcach jednej reki moge wymienic sytuacje kiedy mialem lagi.


Hehe, "u mnie działa".

Dnia 04.04.2015 o 23:48, TigerXP napisał:

Przypomnij mi prosze po ile jest map w innych mobach? Nie chodzi mi o wariacje jednej
mapy, tylko o takie które róznia sie calkowicie taktykami i zalozeniami.


Mój zarzut nie był w stronę gameplayu, który jest naprawdę niezły i ciekawy, choć może nazbyt uproszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 23:48, TigerXP napisał:

Przypomnij mi prosze po ile jest map w innych mobach?
Nie chodzi mi o wariacje jednej mapy, tylko o takie które róznia sie calkowicie taktykami i zalozeniami.

W HotS jest tylko jedno założenie - zniszcz Core przeciwnika. Z tym "całkowitym różnieniem się" też bym nie przesadzał, aż tak dużego zróżnicowania nie ma, na każdej mapie jest gimmick, parę neutralnych campów z najemnikami. To jak z Transformersami Baya, cztery identyczne filmy różniące się tylko pewnymi elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować