Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w kwietniu 2015 roku - najciekawsze premiery miesiąca

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Kwiecień przyniesie premierę długo oczekiwanego GTA V na PC, Mortal Kombat X, nowej odsłony Assassin's Creed, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, dodatku do Age of Wonders III i kilku innych gier - zapraszamy na przegląd.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w kwietniu 2015 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszą premierą dla mnie jest oczywiście GTA, choć z zakupem się wstrzymam dopóki ceny nie spadną. Na razie to jest wariactwo - 160 zł (230 zł wersja cyfrowa - powariowaliście? Czemu jest o tyle droższa od pudełkowej?) za grę, która ma już 1,5 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA w kwietniu i nie podlega dyskusji, w końcu na trailerze było że premiera w kwietniu tak więc proszę nie siać paniki :))))
Czekam aż przyślecie mi GTA i nie ma mnie dla nikogo :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy GTA V mogliście napisać "(prawdopodobnie w kwietniu)". A tak odchodząc od filmów,
> to Gra o Tron jeszcze czeka :)
Ta data jest 100% pewna szczególnie po wczorajszym trailerze i tym że do premiery zostały 2 tygodnie niecałe.

Jedyne gry które mnie interesują w tym miesiącu to:
GTA V PC
MK X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najciekawszą premierą dla mnie jest oczywiście GTA, choć z zakupem się wstrzymam dopóki
> ceny nie spadną. Na razie to jest wariactwo - 160 zł (230 zł wersja cyfrowa - powariowaliście?
> Czemu jest o tyle droższa od pudełkowej?) za grę, która ma już 1,5 roku!
Czemu narzekasz, że cyfrowa droższa skoro pudełkowa jest lepsza ?? Tak poza tym to ja zamówiłem przedpremierowo pudełkową wersję GTA V za 100zł. Trzeba umieć sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 14:16, Gamer-Fox napisał:

Czemu narzekasz, że cyfrowa droższa skoro pudełkowa jest lepsza ?? Tak poza tym to ja
zamówiłem przedpremierowo pudełkową wersję GTA V za 100zł. Trzeba umieć sobie radzić.


Bo nie rozumiem dlaczego mam o tyle więcej płacić za edycję, która teoretycznie jest mniej kosztowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 10:26, pawbuk napisał:

za grę, która ma już 1,5 roku!

Nie bardzo rozumiem. Gra przeciez dopiero co wychodzi. O jakim 1.5roku mowisz? Dodatkowo zawiera dosyc sporo udoskonalen i ogolnie bedzie 60fps i 4k (choc malo ktory gracz to uciagnie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 15:33, Piotrek_K napisał:

Nie bardzo rozumiem. Gra przeciez dopiero co wychodzi. O jakim 1.5roku mowisz? Dodatkowo
zawiera dosyc sporo udoskonalen i ogolnie bedzie 60fps i 4k (choc malo ktory gracz to
uciagnie ;) ).


Premiera na PS3 i X360 była w 2013 roku :D A co do wszelkich spraw technicznych to poczekajmy na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak słabego miesiąca ,praktycznie brak nowych gier ,za to proponuje się znów premiery podrasowanych gier wydanych wcześniej....

Ale jak ludzie kupują to czemu nie robić takich skoków na kasę ,w końcu dużo łatwiej dodać kilka rzeczy ,w końcu dopracować grafikę i wio :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Słaby miesiąc. Dobrze chociaż że gracze PCetowi doczekali się GTA5 chociaż w sumie bez różnicy czy by grlai na konsoli czy na PC to będzie podobnie wyglądać bo mało kto zagra na wyższych ustawieniach ;) no ale tak czy siak gra warta ogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na paczuszkę z gta5!! :D Może mi ktoś wytłumaczyć tylko czym różni się wersja cyfrowa od wersji pudełkowej że jest to aż 50zł różnicy? No oprócz tego że wersja cyfrowa ma pre downlaod 7 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Na szczęście jedzie już do mnie Gacek wraz z rewelacyjnym zestawem gier (Super Mario Sunshine, Luigi''s Mansion, Eternal Darkness, RE Remake, RE 0, RE2, RE4, NFS UII) ..... oj kwiecień mimo pc-towej posuchy zapowiada się wyjątkowo soczyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować