Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Respawn przed Titanfallem 2: "wysłuchaliśmy graczy"

7 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2015 o 11:49, Gohan1989 napisał:

Rok 2015
Ludzie wciąż myślą, że gry AAA powstają po to, by przede wszystkim gracze się dobrze bawili a nie dla zysków



Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Rok 2015
> > Ludzie wciąż myślą, że gry AAA powstają po to, by przede wszystkim gracze się dobrze
> bawili a nie dla zysków
>
>
> Serio?
Skoro dobrze się sprzedają, to znaczy, że ludzie się dobrze przy nich bawią. Jakby ludzie się dobrze nie bawili przy tych grach, to by nie kupowali następnych części. A to, że wąskie grono tzw. "graczy" narzeka, to już ich problem. Gra sprzedaje się lepiej = większej ilości ludzi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2015 to na bank Titanfall 2 nie wyjdzie, skąd te info? xd Ja kontynuacje biere na premiere! Od 2 oczekuję wiekszej customizacji postaci i tytanów , wiecej klas tytanów itd. Przydałby się również source 2. W pierwszą cześć cały czas gram- w sumie głównie gram w tę jedną grę- genialna! Platforma XO jak ktoś chętny to zapraszam- głównie gram wieczorami- późnymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Titanfall urzekł swobodą rozgrywki i ultra szybkimi meczami. Żadne multi nie przyciągnęło mnie na tak długo od czasów Bad Company 2. Szkoda,l tylko, że trudno znaleźć do gry kogoś poza serwerowymi randomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować