Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat X - zobacz cztery nowe gameplaye

10 postów w tym temacie

No i mamy pełny roseter postaci. W większości spoko, ale młode Cage''ówna i Brigs''ówna kompletnie niepotrzebne i tylko marnują miejsce...

Nie dlatego, że to słabe postaci (mogą się okazać bardzo dobre, zobaczymy po premierze). Problem z nimi jest taki, że one są po prostu NUDNE! Ot zwykłe, ziemskie wojowniczki będące wariacjami na temat swoich rodziców.

Ich miejsce mógłby zając ktoś kultowy ze starej ekipy (Smoke, Baraka, Shang Tsung, Kabal, Cyrax, Sector) albo ktoś zupełnie nowy, tylko bardziej oryginalny (jak Kotal Khan, czy D''Vorah).

Mam jednak przeczucie, że zostało to podyktowane względami finansowymi. Lepiej zrobić DLC z takim Shang Tsungiem czy Kabalem i zażądać za nie 10$ (wielu fanów to kupi) niż dodatek z nową, nikomu nieznaną i nudną wojowniczką, na którą skusiłaby się garstka osób...

Jestem na 95% przekonany, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 19:41, Soul1 napisał:

Jestem na 95% przekonany, że tak będzie.

Tak będzie na 200 % i nawet nie raz bo kasa musi się zgadzać. Postacie te są trochę wymuszone tą całą poprawnością, ma być więcej fighterek. Chociaż Jackie zapowiada się ciekawie, Cassie też jest urocza chociaż to taka kopia Johnnego.

Chociaż został dodany Rain na prośbę fanów - https://i.imgur.com/PP3iLeH.png (obrazek pożyczony z reddita)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim tytułem, na który nakręciłem się równie mocno, był Borderlands z 2009 roku. Mam tylko nadzieję, że najnowszy Mortal Kombat w rzeczywistości będzie prezentować się równie dobrze, jak na udostępnionych materiałach, a także że wersja PC nie zostanie okrojona w stosunku do wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One i będzie dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, aby starsze postacie poszły w odstawkę, skoro pojawiają się teraz ich potomkowie. Cassie Cage jest mieszanką Johnny''ego i Sonyi, w takim razie jaki jest sens umieszczania ich w grze? Połowę ich ruchów mamy. Rozumiem, nowe wariacje, każda postać ma trzy style i można naprawdę dużo pokazać u "staruszków", ale hej, pojawia się nowe pokolenie wojowników ziemi w walce z Netherrealm, więc czemu by nie dać im zabłysnąć bez bezpośrednich porównań ze starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Mamy kupę postaci w 3 wariacjach + postacie DLC (Kombat Pack) + pewnie jeszcze się jakieś pojawią. Ja zamawiam bez zastanowienia. Gra wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GBerkel

Dokładnie o to chodzi. Cassie wydawała się spoko kiedy jeszcze zapowiadało się, że jej starzy do gry nie trafią. Ot ciekawy pomysł na skondensowanie "ducha" dwóch starych postaci w jednej nowej - powiew świeżości i oszczędność miejsca. Fajny pomysł.

Teraz jednak okazało się, że mamy w grze zarówno stare postaci jak i ich córkę - po jakiego grzyba?! Jeszcze żeby ta córka miała jakieś fajne zdolności (np. wykorzystywała jakiś zupełnie nowy typ magii), ale nie, to zwykła dziewucha...

Nie narzekałbym gdyby nie fakt, że jej miejsce w rosterze mogłoby posłużyć komuś o wiele ciekawszemu.

PS. Ogólnie dziwi mnie tok rozumowania NRS. w MK X pojawił się np. dosyć nielubiany w MK9 (bo słaby) Kano, a nie trafił tram jeden z najlepszych czyli Kabal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @GBerkel
>
> Dokładnie o to chodzi. Cassie wydawała się spoko kiedy jeszcze zapowiadało się, że jej
> starzy do gry nie trafią. Ot ciekawy pomysł na skondensowanie "ducha" dwóch starych postaci
> w jednej nowej - powiew świeżości i oszczędność miejsca. Fajny pomysł.
>
> Teraz jednak okazało się, że mamy w grze zarówno stare postaci jak i ich córkę - po jakiego
> grzyba?! Jeszcze żeby ta córka miała jakieś fajne zdolności (np. wykorzystywała jakiś
> zupełnie nowy typ magii), ale nie, to zwykła dziewucha...
>
> Nie narzekałbym gdyby nie fakt, że jej miejsce w rosterze mogłoby posłużyć komuś o wiele
> ciekawszemu.
>
> PS. Ogólnie dziwi mnie tok rozumowania NRS. w MK X pojawił się np. dosyć nielubiany w
> MK9 (bo słaby) Kano, a nie trafił tram jeden z najlepszych czyli Kabal...
MK bez Kano? To tak jakby wyplenić z serii Scorpiona czy Sub-Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować