Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #41 - Archiwum X powraca, a Maczeta zabije... w kosmosie!

9 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że Arnold mocno mnie zaskoczył, w pozytywny sposób.
Wiele można było się po Nim spodziewać, ale to jest coś, przynajmniej, ciekawego.

Poza tym, jak widać na zapowiedzi kolejnej części MI, wyznawcy Scjentologii się nie starzeją ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archiwum X na pewno - stare jest świetne, a i Arnoldem nie pogardzę. Przy filmach z nim, pomimo, że oglądałem wielokrotnie (Commando, Predator itd.), bawię się lepiej niż przy "dziełach" typu Bogowie i Królowie, Noe, American Sniper, czy innymi z serii: "Grupka przyjaciół..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Robotech to czasem nie amerykańska wersja Macrossa? Wzięli Macrossa, pocięli, wymieszali odcinki (część wywalili) i wypuścili jako Robotech na zachodnie rynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki Archiwum X- Będę miał co oglądać w przerwach pomiędzy The Walking Dead :)
No i ten film z Arnoldem nieźle się zapowiada, a co do Mad Max''a to nie pasuje mi grający go aktor za nic mi nie przypomina starego Max''a/Ginsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej plejady zdecydowanie moim faworytem jest nowy Mad Max. Zapowiada się spektakularne widowisko. Każde jak do tej pory trailery miażdżą. Wręcz się ślinię :D

Wesołych Świąt =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować