Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo 3 w trzecioosobowej perspektywie?

15 postów w tym temacie

Również wolałbym widok izometryczny. Raz, że nikt w takich grach nie dba o "nieboskłon", więc oprawa na tym cierpi, dwa - widok izometryczny po prostu pozwala na lepszą obserwację otaczającego nas środowiska. Z tego też powodu już niezbyt mnie jarają różne TPS-y tworzone w edytorze StarCrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak koreański grindfest. Poza tym zbliżenie Diablo nie służy już w momencie premiery tekstury biły po oczach brzydotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem fanem gier izometrycznych, więc IMO taka perspektywa jest dla mnie idealna i najchętniej we wszystkie RPGi i aRPGi grałbym w ten sposób. Nie mniej jednak, zawsze fajnie popatrzeć na coś takiego w ramach ciekawostki "co by było jeśli...?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką kamerą nie dałoby się w to grać. Z tego powodu w każdej scenie postać stoi nieruchomo i "walczy" z potworami, które nie stanowią dla niej żadnego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 22:17, palpatine napisał:

Nie wyobrazam sobie D4 w rzucie izometrycznym. To juz sie skonczylo.


Nie żeby wszystkie najpopularniejsze gry z gatunku hack''n''slash były w rzucie izometrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Diablo 3 JEST w perspektywie trzeciej osoby. Tyle że nie over-the-shoulder. Ale wszelkie rzuty izometryczne, kamery z lotu ptaka itp. to technicznie rzecz biorąc kamery trzecioosobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 14:02, Lemonardo napisał:

Przecież Diablo 3 JEST w perspektywie trzeciej osoby. Tyle że nie over-the-shoulder.
Ale wszelkie rzuty izometryczne, kamery z lotu ptaka itp. to technicznie rzecz biorąc
kamery trzecioosobowe.


Chwalmy pana, ktos to w koncu zauwazyl.
Czekamy na znawców twierdzacych inaczej, a ze kiedys odbylem tutaj bardzo dluga debate na ten temat, pewny jestem iz tacy przybeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Chwalmy pana, ktos to w koncu zauwazyl.
> Czekamy na znawców twierdzacych inaczej, a ze kiedys odbylem tutaj bardzo dluga debate
> na ten temat, pewny jestem iz tacy przybeda.
>

Bo technicznie jest to widok z trzeciej osoby, ale przyjeło się, że tpp odnosi się do widoku zza pleców i jednak łatwiej jest trzymać się pewnej utartej nomenklatury niż czepiać się szczegółów i wprowadzać niepotrzebny zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować