Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skandynawia w Euro Truck Simulator 2 pojawi się już na początku maja

8 postów w tym temacie

Jakkolwiek cena DLC jest moim zdaniem wysoka jak na oferowaną treść, to zastanawiam się, czy nie złożyć zamówienia. SCS Software bardzo dba o tytuł i o fanów, mam ochotę zagłosować portfelem na ich podejście do graczy.

Prędzej czy później w dodatek i tak się zaopatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ETS2 nie przekonało mnie. W trakcie jazdy brakuje urozmaiceń (np. losowe wypadki, kontrole drogowe, roboty drogowe itp.), jedynie czasem deszcz popada, a szkoda bo wtedy gra byłaby ciekawsza. Także dodatek opuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 17:10, Bartkula napisał:

ETS2 nie przekonało mnie. W trakcie jazdy brakuje urozmaiceń (np. losowe wypadki, kontrole
drogowe, roboty drogowe itp.), jedynie czasem deszcz popada, a szkoda bo wtedy gra byłaby
ciekawsza. Także dodatek opuszczę.

Roboty drogowe i ruch wahadłowy są, ale bardzo sporadycznie i nie jestem pewien czy są to w ogóle losowe lokacje czy wcześniej zdeterminowane miejsca. Faktycznie, brakuje jakichś urozmaiceń na trasie i dziwi mnie w sumie, że po ponad dwóch latach studio nadal bawi się w poprawianie animacji kół i trawy zamiast zaimplementować chociażby mandaty w postaci pseudo pościgów policyjnych znanych bodajże z pierwszego Hard Trucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 19:35, Sandro napisał:

Roboty drogowe i ruch wahadłowy są, ale bardzo sporadycznie i nie jestem pewien czy są
to w ogóle losowe lokacje czy wcześniej zdeterminowane miejsca. Faktycznie, brakuje jakichś
urozmaiceń na trasie i dziwi mnie w sumie, że po ponad dwóch latach studio nadal bawi
się w poprawianie animacji kół i trawy zamiast zaimplementować chociażby mandaty w postaci
pseudo pościgów policyjnych znanych bodajże z pierwszego Hard Trucka.

No właśnie z tego co wiem to nie są i wątpię, czy dodatek coś zmieni. Szkoda, bo to zmarnowany potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować