Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz pierwsze 15 minut rozgrywki

28 postów w tym temacie

Ja już nie oglądam tych wszystkich filmików, nie chcę sobie psuć zabawy :) Czekam na premierę, to już ostatnia prosta, i mam nadzieję, że gra spełni wszystkie oczekiwania i wciągnie mnie tak, jak w tej chwili Pillars of Eternity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurna takie coś powino być w ogole nie dozwolone bo korci miesiac przed premierą a jednak
> spoilerow chce sie uniknąć

To nie jest typowe pierwsze 15 min. Film fabuły nie zdradza wcale. Z rzeczy fabularnych jest tu tylko jedna rozmowa jesli nie chcesz oglądać nawet tego przewiń sobie 2 pierwsze minuty. Reszta jest już totalnie wolna od spoilerów, swobodne hasanie po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie trochę wygląda ta fryzura Geralta, w porównaniu z jego ubraniem. Nie wiem czy trzeci Wiedźmin korzysta z jakiejś specjalnej techniki do spraw fryzury, ale chyba Lara z ostatniego Tomb Raidera będzie miała sowitego przeciwnika na tym polu.

Na dodatek tam tak pi*dzi halnym, że nawet gołych drzew mało nie połamie, ale wszystko inne już jakby w innym wymiarze...

To chyba było z X''a One, prawda? Klimat, klimat i RPG, w tym siła. Na konsoli to nie wygląda IMO jakoś olśniewająco, choć ciekaw jestem jak będzie się prezentować w akcji wersja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat wylewa się z ekranu :) Wygląda baaaardzo fajnie. Uwielbiam uniwersum wieśka a gry są bardzo dobrym rozszerzeniem. Mogło się skończyć tylko na książkach a mamy wspaniałe gry i bardzo dobry i rozpoznawalny produkty exportowy :)

Osobiście czekam na wersje PS4 - mam nadzieję, że nie będzie bardzo odstawać od tego co jest pokazane na filmiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej osób z zza granicy pracuje nad tą grą niżeli naszych rodaków w CD Projekt.
Dodaktowo w CDP inwestuje Microsoft, więc czy możemy nazywać tą grę "polską". Wydaje mi się, że raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To chyba było z X''a One, prawda?

^^ Nie, nieprawda. Ten gameplay jest z PC:

https://twitter.com/Krupa/status/585150625404583936


Klimat, klimat i RPG, w tym siła. Na konsoli to nie

Dnia 07.04.2015 o 09:43, KMyL napisał:

wygląda IMO jakoś olśniewająco, choć ciekaw jestem jak będzie się prezentować w akcji
wersja na PC.


^^ No właśnie tak się prezentuje w akcji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to jest wersja PC, ale należy mieć na uwadze, że REDZI nie chcą pokazać przed premierą maksymalnej jakości grafiki. Wszystko co jest pokazywane to ustawienia high + futro (i może jeszcze ine efekty od nvidii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to wygląda ja osobiście nie mogę się doczekać, świat wydaje się potężny i w końcu nasz geralt będzie mógł skakać. Nie mogę się doczekać, dobrze że mam urlop w maju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach zdania są podzielone: jedni narzekają, że wieje nudą i nie pasuje im przedstawiony w Wiedźminie świat, inni, że walka wydaje się być za trudna lub (UWAGA) że nie jest tak bardzo podobna do tej z Bloodborn/Dark Zulz. O tym, że dla niektórych grafika stoi na przeciętnym poziomie (co z tego, że większość tych narzekaczy pamiętam jeszcze z tematów o zbyt wysokich wymaganiach) już się ciężko nawet wspomina.

Jak dla mnie - podoba mi się to co zobaczyłem. Walka na normalnym za łatwa być nie może, wiedźmiński fach nie jest lekkim, a Geralt nie raz ryzykował sporo nawet w walce z trupojadami. Jedyne co mnie przeszkadza to zachowanie Płotki - mogłaby albo trochę odbiec albo kopać i gryźć. Trupojady też powinny się do niej przyczepić. Walka wygląda naprawdę dobrze, aczkolwiek mam wrażenie, że jeszcze można ją usprawnić, nadać płynniejszego sznytu i może nawet paru ozdóbek. Grafice ciężko mi coś zarzucić, jeśli to high, to jestem aż nadto ukontentowany. Ultra nie pokazują, więc wtedy się odezwę.

Plus za nawiązania do książki :)
Ogółem - myślę, że jeśli REDzi dadzą radę z fabułą, konsekwencjami i dialogami, to będzie jeden z kandydatów do gry roku, a BioWare będzie miało nowy slogan reklamowy, prócz cRPG dekady.

"Lepsze od Wiedźmina!"

PS. Powyższe zdanie zawiera jedynie subiektywne odczucia, przed skomentowaniem zapoznaj się z treścią obecnie pisanego zdania lub - w przypadku hate''u - skonsultuj się z najbliższymi, czy aby na pewno nie masz po prostu złego dnia lub jesteś marudnym malkontentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Więcej osób z zza granicy pracuje nad tą grą niżeli naszych rodaków w CD Projekt.
> Dodaktowo w CDP inwestuje Microsoft, więc czy możemy nazywać tą grę "polską". Wydaje
> mi się, że raczej nie.

Skoro samochód zaprojektowany przez Włochów, budowany przez włochów i potem odsprzedany polskim fabrykom nazywamy Polskim fiatem, dla czego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kminie podniety tymi 15 minutami.. to jest nadal ciągle od czasu pierwszych materiałów ten sam fragment gry :D a jeżeli nie to są one tak podobne że aż martwię się że każdy fragment gry tak będzie wyglądał.

Jednak nadal czekam aż CDP w końcu ogarnie się i przestanie pociskać kitów że z zamówieniami EK jest wszystko ok jak od paru miesięcy ich nie ma ;P jestem dość ostrozny jeżeli chodzi o jakieś problemy i gdy firma upiera się że wszystko jest ok ;)

Co do Polskości fajnie że w Polsce taka gra jest robiona ale raczej gracze na świecie smieją się z Polskiego zachwytu że coś u nas jest robione a Polacy są dumni :D to jest zwykły produkt i mam nadzieje że nastepnej żenady jaką nam zafundowano przed światem w postaci prezentu W2 dla Obamy nie będzie ;) kraj powinien mieć trochę więcej godności i wiary w siebie niż podnieta przy 1 czy tam 4 grach na świecie ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar - mam to samo. CDP cały czas rzuca tą samą formułką odnośnie braku info o kolekcjonerce na koncie. Wg mnie coś tu śmierdzi (obym był złym prorokiem), ale wydaje mi się, że już niedługo będzie z tym niezłe zamieszanie. Premiera coraz bliżej, może wypadałoby już niedługo przysłać przypomnienie o płatności? A tu nic.

Co do samego gameplayu - kiepskie nagranie - niby odtwarzasz w HD, a tutaj jakość straszy (że o braku wersji PL jak zwykle zresztą nie wspomnę), po drugie - goście z CDPR, którzy grają - jakoś kiepsko im to wychodzi (zarówno w dwójce, którą kiedyś prezentowali na materiałach promocyjnych, jak i teraz), a wystarczy popatrzeć na gameplaye z "dwójki" prezentowane przez innych graczy - wychodzi im to bardzo płynnie i widowiskowo. Vesemir jest tak gruby, że nie dziwię się, że miał kłopoty z unikiem ;) To tyle marudzenia.

Natomiast gra jako całość - nie mogę się doczekać, żeby łazić po świecie Wiedźmina, zaglądając w każdy kąt (jak w serii TES), olewając wątek główny, gromadząc tony różnych śmieci i dopakowując postać i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście to jest wersja PC, ale należy mieć na uwadze, że REDZI nie chcą pokazać
> przed premierą maksymalnej jakości grafiki. Wszystko co jest pokazywane to ustawienia
> high + futro (i może jeszcze ine efekty od nvidii)
Super ustawienia nie zmienią assetów itp. Jedynie co może ulec poprawie to kilka postprocessów i draw distance. Nie spodziewaj się większego skoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Rzeczywiście to jest wersja PC, ale należy mieć na uwadze, że REDZI nie chcą pokazać
>
> > przed premierą maksymalnej jakości grafiki. Wszystko co jest pokazywane to ustawienia
>
> > high + futro (i może jeszcze ine efekty od nvidii)
> Super ustawienia nie zmienią assetów itp. Jedynie co może ulec poprawie to kilka postprocessów
> i draw distance. Nie spodziewaj się większego skoku.
Były już wypowiedzi jakiegoś zagranicznego redaktora, który potwierdził, że Ultra zmienia sporo w zakresie rośliności (najprawdopodobniej ilość roślin i jakość ich wykonania) oraz szczegółowości postaci. Draw distance się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Jedyne do czego można sie przyczepić to jakość tego nagrania. Niby ustawione na HD a wygląda jakby było kręcone telefonem.

Walka - miód, szybka, taktyczna, lubię to :) Poziom trudności zły? Ło boziu, to sobie odpalcie na easy. Dla mnie jest ok. Może dlatego, że jestem fanem From Software :P

Również mam mieszane uczucia jeśli chodzi o brak jakichkolwiek informacji dotyczących zamówień EK. Brak informacji na koncie, brak czegokolwiek i tylko gadka, że wszystko jest ok. Ale z drugiej strony nie ma co się martwić, nawet jak coś schrzanią to i tak zawsze rekompensata jest na tyle miła, że nigdy nie narzekam. (jak chociażby z ostatnimi problemami z serwerami SimCity - dostałem za darmo Dead Space 3 XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem trochę, o co chodzi z tą grafiką. Który RPG z otwartym światem o takiej
> skali ma lepszą grafikę?
Tylko ile tych RPG z otartym światem ukazało się w ostatnim roku/dwóch ? Tylko Dragon Age który wygląda bardzo dobrze i ma adekwatne do jakości wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować