Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz pierwsze 15 minut rozgrywki

28 postów w tym temacie

Masa pustych, niewykorzystanych przestrzeni podzielonych na mniejsze huby wypełnionych głównie podrzędnymi misjami o generycznych przypadłościach. Ot, powód "adekwatności" wymagań. Wiedźmin 3 ma adekwatne wymagania względem jakości, moim zdaniem. Było już to tyle razy wałkowane, że można sobie odpuścić kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni czasem nie przesadzają z tymi latającymi kończynami na prawo i lewo i jeszcze przecięcie kolesia wpół z konia WTF!? Ktoś tu się chyba za bardzo na Śródziemie Cień Mordoru wzoruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 22:12, Sanders-sama napisał:

Może mnie ktoś oświecić o co chodziło z tym jednorożcem? Sagę i opowiadania czytałem
dawno i nie pamiętam tego.


Yennefer miała pluszowego jednorożca, na którym lubiła się kochać, natomiast Geralt go nienawidził :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 23:15, shasiu napisał:

> Może mnie ktoś oświecić o co chodziło z tym jednorożcem? Sagę i opowiadania czytałem

> dawno i nie pamiętam tego.

Yennefer miała pluszowego jednorożca, na którym lubiła się kochać, natomiast Geralt go
nienawidził :P


W której książce to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 23:15, shasiu napisał:

> Może mnie ktoś oświecić o co chodziło z tym jednorożcem? Sagę i opowiadania czytałem

> dawno i nie pamiętam tego.

Yennefer miała pluszowego jednorożca, na którym lubiła się kochać, natomiast Geralt go
nienawidził :P


W której książce to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować