Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niedługo zapowiedź nowej odsłony serii Call of Duty?

15 postów w tym temacie

Może w tej odsłonie może będzie całkowite zniszczenie otoczenia od kul , bomb i różnych rodzajów broni , może twórcy się ulitją i zrobią te zniszczenia otoczenia jak Battlefildzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak sobie przypomnę Black Ops II to gra mi dość mocno nie przypadła do gustu. Miała dość mocne elementy, być może popełniłem błąd nie grając w jedynkę, ale moment w którym

Spoiler

Menendez wybija wszystkich za pomocą maczety i SPASa

po prostu mnie osłabił tak, że miałem chęć wstać i powiedzieć "mam dość".

Z kolei o wiele cieplej chyba przyjąłbym drugą część Advanced Warfare. Podobała mi się cała otoczka niedalekiej przyszłości, drony i inne tego typu zabawki. Jedna z niewielu gier w serii od Modern Warfare 2, która przykuła mnie do monitora na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 18:12, Nusiek321 napisał:

Ludzie i tak będzie World At War 2.

Nawet jeśli, to co z tego. Będzie kolejna propagandówka o "bohaterskiej" Armii Czerwonej. Skoro jednych bandytów gloryfikują, to dla odmiany chciałbym zagrać Niemcami, np. biorąc udział w obronie Niemiec, oblężeniu Berlina, itd. Zawsze to coś nowego i nikt by nie płakał, ze gloryfikuje się nazizm. Po prostu grałoby się ludźmi broniącymi swojej ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Miał być w klimacie II wojny światowej :(
> oo pograł by w tych klimatach ^^
Dokładnie jakoś do mnie nie przemawia klimat futuro, dawać stare klasyczne giwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować