Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalny przegląd serii Total War – część pierwsza

39 postów w tym temacie

cdp zaczyna juz nam ostrzyc zeby na Medievala2...
a moze ma prawa i chce wydac caly cykl ktory wlasnie sie ukazal na zachodzie (tytulu zaopmnialem) - wszystkie 3 czesci (shogun, medieval i rome) z dodatkami (barbarian, viking i mongolion invasion) - mogliby jeszcze aleksandra dorzucic. - jakby cos takiego PL wyszlo (jak wiemy medievala nie bylo PL - a aleksandra podobno ma LEM spolszczyc)
to podejrzewam ze kupcow by nie zabraklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Mamy lato i skwar za oknami, za to nocą można już podziwiać spadające gwiazdy. Istnieje związany z nimi przesąd, mówiący, iż pomyślane w tym momencie życzenie na pewno się spełni. Redakcja gram.pl postanowiła dopomóc spadającym gwiazdom w ich robocie i oto rozpoczynamy cykl artykułów, o który nasi Czytelnicy bardzo prosili...

Przeczytaj cały tekst "Totalny przegląd serii Total War – część pierwsza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:14, moonman napisał:

cdp zaczyna juz nam ostrzyc zeby na Medievala2...
a moze ma prawa i chce wydac caly cykl ktory wlasnie sie ukazal na zachodzie (tytulu zaopmnialem)
- wszystkie 3 czesci (shogun, medieval i rome) z dodatkami (barbarian, viking i mongolion invasion)
- mogliby jeszcze aleksandra dorzucic. - jakby cos takiego PL wyszlo (jak wiemy medievala nie
bylo PL - a aleksandra podobno ma LEM spolszczyc)
to podejrzewam ze kupcow by nie zabraklo.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9741&pid=59
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9741&pid=61
Czy to uspokoi Cię i spowoduje, że przestaniesz w pracy niezależnych publicystów węszyć spiski marketingowe? Czy tak trudno uwierzyć, że jako redakcja naprawdę działamy dla Was i w oparciu o Wasze sugestie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:24, Lucas the Great napisał:

Czy to uspokoi Cię i spowoduje, że przestaniesz w pracy niezależnych publicystów węszyć spiski
marketingowe? Czy tak trudno uwierzyć, że jako redakcja naprawdę działamy dla Was i w oparciu
o Wasze sugestie? :)


spiski? to tylko pobozne zyczenia... ale jak ktos wszedzie weszy spisek to powinien sie udac do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:31, moonman napisał:

spiski? to tylko pobozne zyczenia... ale jak ktos wszedzie weszy spisek to powinien sie udac
do psychiatry

Edycja o której wspomniałeś nazywa się Total War: Eras - i obejmuje wszystko, razem z Alexandrem. To ogólnie taka EK z przytupem - mnóstwo bonusowych materiałów i wodotryski... Niestety, nie wiem nic o planach wydania czegoś takiego w PL... ale z drugiej strony jestem jedynie najemnikiem, nie wtajemnicza się takich jak ja w wielkie plany korporacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tekst. Dzial z artykulami to moim zdaniem jeden z najwazniejszych elementow gram.pl.

Rozumiem, ze o Shogunie bedzie w przyszlosci, tak? Skoro ma byc totalny przeglad serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:48, Elwro napisał:

Bardzo fajny tekst. Dzial z artykulami to moim zdaniem jeden z najwazniejszych elementow gram.pl.

Rozumiem, ze o Shogunie bedzie w przyszlosci, tak? Skoro ma byc totalny przeglad serii...

W niezbyt odległej przyszłości nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako strategik musze przyznać, że seria gry Total War jest bardzo ciekawa! :)
Jest to pewne odwzorowanie się na Cywilizacji i Heroesa, podróżujemy bohaterem, a tryb taktyczny walki odrobinkę podobny do Heroesa :)
Oglądałem trilera Medieval II zapowiada się naprawdę bardzo dobrze! :)
Tak, więc zobaczymy, co będzie dalej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane...
hehe, poprosiłem i dostałem, bardzo dobry artykuł. Ale to napędziło mi tylko większej ochoty na medka 2. Kiedy ujawnicie jakieś szczegóły na temat jego wydania PL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 18:19, Przemek t74 napisał:

Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane...
hehe, poprosiłem i dostałem, bardzo dobry artykuł. Ale to napędziło mi tylko większej ochoty
na medka 2. Kiedy ujawnicie jakieś szczegóły na temat jego wydania PL ??

Myślę, że gdy skończymy publikować przegląd serii i dorzucimy zapowiedź MTW2 to marketing nie zdzierży i puści nieco pary z ust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo ja tez bym sie z miala checia dowiedzial czy CDP ma zamiar wydac Total War Eras :] ,jak nie to trudno dam zarobic ultimie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe tekst fajny kurka mam ochote na tą gierke ale jak wchodze w tekscie na medieval powiązane gry to miw wychodzi na gram.pl głowna strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 18:59, Gryczka napisał:

hehe tekst fajny kurka mam ochote na tą gierke ale jak wchodze w tekscie na medieval powiązane
gry to miw wychodzi na gram.pl głowna strona :(

Najwyraźniej pusty element bez dowiązania... dziwne że w ogóle się pojawił, bo AFAIK nie ma takiej karty katalogowej - wydawcą M:TW był LEM, dopiero "dwójka" będzie w CD-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moonman
>ale jak ktos wszedzie weszy spisek to powinien sie udac do psychiatry

Albo doniesc o wszystkim do ministra sprawiedliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 22:10, Leash napisał:

"Knucie nad mapą

Bitwy bitwami, ale > dalekosiężna plany powstają gdy w spokoju siedzimy nad
mapą świata.
"

;)

Dzięki, przemknęło się jakimś cudem :/
Poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 17:24, Lucas the Great napisał:

Czy tak trudno uwierzyć, że jako redakcja naprawdę działamy dla Was i w oparciu
o Wasze sugestie? :)


To znaczy, ze mozna sobie u Was zamawiac teksty dot. roznych serii gier? Ja bym chetnie o Splinter Cellu poczytal, albo o Panzer Generalu. Zbliza sie tez nowe UFO - to moze byc dobra okazja do przypomnienia o co chodzilo w Enemy Unknown i Terror from the Deep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować