Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Edycja Kolekcjonerska Dying Light na PC taniej o 35%!

12 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2015 o 13:27, TuRaSs napisał:

Dlaczego w tytule jest, że taniej 50% a gdy chcę kupić to jest tylko 35% taniej?

"Chłit marketindody"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest taniej o 35% ;) Ale mniejsza. I tak nie kupię, bo edycja ta ma niepodobającą mi się się figurkę. Jakbyście przecenili edycję premium to może bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że wszystkie kolekcjonerki powinny mieć SP. Ostatnio wydałem naprawdę kupę kasy na różne rzeczy. Po czym się zorientowałem, że nie wydałem więcej niż kosztuje niemal dowolna EK + SP. Jeszcze 169 + 80 to jakoś wygląda. Ale Ubi potrafi wypuścić EK za 300-400 zł i jeszcze gracz, zęby mieć pełną grę powinien dopłacić 8 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do gram.pl
Czy wy macie kurcze jakąś kontrolę nad komentarzami albo swoimi postami? Sprawdzacie je w ogóle?
Post ma 3h, z błędną informacją. Na komentarze nie odpisujecie, na fejsie wysłałem wiadomość i też nic.
To już kurcze kolejny raz jak niema z wami ŻADNEGO kontaktu. Coś się psuje a wy siedzicie cicho i nie umiecie nic odpowiedzieć. To ma być porządny portal/ sklep?
To jest jakaś kpina, tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Proszę nie używać wulgarnego słownictwa... Poprawiłem wszystkie wulgaryzmy...
No proszę jak szybko teraz odpisaliście, brawo. Naprawdę jestem pod wrażenie. Chyba najlepszym sposobem żebyście odpisywali są wyzwiska pod waszym adresem i odpowiedź nadchodzi od razu. Nie można było tak od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 16:22, TuRaSs napisał:

No proszę jak szybko teraz odpisaliście, brawo. Naprawdę jestem pod wrażenie. Chyba najlepszym
sposobem żebyście odpisywali są wyzwiska pod waszym adresem i odpowiedź nadchodzi od
razu. Nie można było tak od początku?


Nie jestem pracownikiem serwisu gram.pl, jestem niezależnym Moderatorem i nie dostaję wynagrodzenia za pilnowanie porządku. Jeśli masz problem z zamówieniem itp proszę o kontakt: dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do gram.pl
> Czy wy macie kurcze jakąś kontrolę nad komentarzami albo swoimi postami? Sprawdzacie
> je w ogóle?
> Post ma 3h, z błędną informacją. Na komentarze nie odpisujecie, na fejsie wysłałem wiadomość
> i też nic.
> To już kurcze kolejny raz jak niema z wami ŻADNEGO kontaktu. Coś się psuje a wy siedzicie
> cicho i nie umiecie nic odpowiedzieć. To ma być porządny portal/ sklep?
> To jest jakaś kpina, tyle powiem

Cześć, rzeczywiście artykuł na stronie posiadał błędną informacje, która została już poprawiona - dziękujemy za czujność. Był to zwykły chochlik, jeśli ta sprawa obrazuje dla Ciebie poziom portalu/sklepu, to najmocniej przepraszam. O której godzinie wysłałeś wiadomość na FB? Ponieważ w dniu dzisiejszym(do teraz) na wszystkie odpowiedzieliśmy do 30minut (z wyjątkiem jednej zadanej o 17:09). Proszę daj znać, najlepiej mailowo na przemyslaw.starczynowski@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować