Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapa świata Wiedźmina 3 w pełnej krasie

17 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2015 o 19:28, Lemonardo napisał:

A CDP już zapowiedziało Season Passa :) (Nie mogę podać linku, bo na gram.pl nie wolno
podawać linków do innych sklepów).


Spokojnie jak coś, to raczej też będziemy mieć u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 20:44, Nalfein napisał:

W większej rozdzielczości nie dało się, nie?


Właśnie to samo chciałem napisać ;P już myślałem że pobiorę do siebie i sobie przejrzę ale tu nic nie widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A CDP już zapowiedziało Season Passa :) (Nie mogę podać linku, bo na gram.pl nie
> wolno
> > podawać linków do innych sklepów).
>
> Spokojnie jak coś, to raczej też będziemy mieć u siebie ;)

Po co do sklepu wystarczy podlinkować ze strony producenta :)
https://www.cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,2416

No mogli troszkę większą rozdzielczość puścić bo ciężko cokolwiek dostrzec. Fakt faktem świat jest ogromny, zobaczymy czy Redzi podołali zapełnić ten obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta mapa z W2 w ogóle nie oddaje rzeczywistości. Teren oddany do dyspozycji gracza w poprzedniej części nijak się do niej ma. A mapa z W3 w ogóle mi się nie otwiera (pojawia się komunikat, że może zawierać błędy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa, jak dla mnie na takich mapach powinna być skala i tyle. Obie mapy nie porównując tekstu/nazw miast są takie same wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem, to konstrukcja świata będzie taka jak w Wiedźminie 2, czyli poruszać będziemy się tylko po wyznaczonych obszarach, z tym że te będą zdecydowanie większe. Więc ta mapa pełni chyba bardziej walor estetyczny :)
Btw. Na miniaturce widać tylko 1/3 mapy, a po powiększeniu wyskakuje błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa do W3 jest niedostępna. A rozdzielczość mapy W2 nie daje komfortu obejrzenia. Poprawcie to.

Jeśli będzie to obszar dostępny w całości a nie tylko w połowie to może być on gigantyczny. Nie chciałbym widzieć miejsc, gdzie wybrać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co zrozumiałem, to konstrukcja świata będzie taka jak w Wiedźminie 2, czyli poruszać
> będziemy się tylko po wyznaczonych obszarach, z tym że te będą zdecydowanie większe.
> Więc ta mapa pełni chyba bardziej walor estetyczny :)
> Btw. Na miniaturce widać tylko 1/3 mapy, a po powiększeniu wyskakuje błąd.

Toś źle zrozumiał. Świat w grze jest otwarty i poza ograniczeniami w prologu można się po nim dowolnie przemieszczać. Podział na sektory oznacza konieczność pojawienia się ekranu ładowania np. podczas podróży z Ziemi Niczyjej na Wyspy Skellige. Imo i jedno i drugie to ogromne tereny, podejrzewam, że większe niż świat gry GTA V, stąd ekrany ładowania to chyba oczywista konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie na sucho map z W2 i W3 ni jest przemyślane, kto grał w "dwójkę" (zapewne każdy komentujący w tym wątku) ten wie dlaczego, do tego mapa z W3 może nie zachowywać skali.

> Imo i jedno i drugie to ogromne tereny, podejrzewam, że większe niż świat gry GTA V, stąd ekrany ładowania to chyba oczywista konieczność.

Nie, nie większe, zapewne mniejsze niż w GTA IV, góry i łąki stwarzają wrażenie ogromu, ale polecam próbę pokonania pieszo mapy w np. Skyrimie i którymkolwiek GTA dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne porównanie. Mapy w W2 to były całkowicie zamknięte, małe lokacje, a W3 jest normalny otwarty świat. Co tu w ogóle porównywać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować