Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły informacje na temat Deus Ex: Mankind Divided

54 postów w tym temacie

Nieeeee, tylko nie kontynuacja HR.. blah, cóż, ciekawe, które zakończenie twórcy wybiorą jako kanoniczne.


edit. - "Niewykorzystane zostanie także żadne z czterech zakończeń poprzedniej gry."

wat? to jak zrobią sikłel bez konsekwencji z poprzedniej części? w invisible war musieli któreś zakończenie wybrać, więc skoro to jest kontynuwacja to też się coś MUSI stać chyba, nie wiem, nie czaje, idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że sprawa jest poważna - Square Enix opublikowało ciekawy obrazek, który wydaje mi się być trochę powiązany z Deus Exem...

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11138632_897010380349202_4388146953376864248_n.jpg?oh=a00df38584f37c33fd94781ee4721775&oe=55BA44D5&__gda__=1436856291_383905cab2282d59b655549218bac6c7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości importu zapisów problemem nie do obejścia? Nie trzeba być geniuszem, żeby wpaść na rozwiązanie podobne do tego, jakie zastosowali twórcy Mass Effect: Genesis. Dlatego wszystko to wydaje mi się lekko naciągane i niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 23:40, Ecko09 napisał:

Natychmiastowy banan na twarzy :D


Zgadza się ! Must have następnego roku :) Na pewno jest to prawda, bo nie dawno SE rejestrowało nową nazwę dla Deus Exa :D Adam, który nigdy się o nic nie prosił powróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z HR miałoby być importowalne? Jeśli dobrze pamiętam, to poza tym jedynym wyborem na moment przed outrem, nie podejmowaliśmy żadnych decyzji mających większy wpływ na świat gry. A muszą się przecież zdecydować na któreś z zakończeń jako kanoniczne, bo gdyby mieli brać pod uwagę wszystkie, to mieliby 4 punkty wyjścia i musieliby budować 4 fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować