Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Deus Ex: Mankind Divided

97 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2016 o 21:03, Shinigami napisał:

Piractwo jest było i będzie, pamiętasz pewnie jak kiedyś rodzimi wydawcy starali się
przyciągnąć graczy bogatymi wydaniami gier w niskich cenach? Co mamy teraz?


Nie wiem jak jest teraz, ale na wschodzie, gdzie piractwo jest powszechne, gry były 2-3 razy tańsze niż w Europie.

Obstawiam, że skuteczne zabezpieczenia w postaci Denuvo będą sprzyjać wzrostowi cen gier na PC. Chyba, że wzrost przystopuje handel dostępem do konta za parę złotych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2016 o 13:06, fenr1r napisał:



Nie wiem jak jest teraz, ale na wschodzie, gdzie piractwo jest powszechne, gry były 2-3
razy tańsze niż w Europie.

Obstawiam, że skuteczne zabezpieczenia w postaci Denuvo będą sprzyjać wzrostowi cen gier
na PC. Chyba, że wzrost przystopuje handel dostępem do konta za parę złotych. ;)


Np. Orgin Access za 14 zł miesięcznie i mogę grać w wiele gier, w tym w najnowszego NfS, itp.

To o czym pisze przedmówca jest prawdą: gdy zaczynałem kupować oryginalne gry, ok. 14 lat temu, CD Projekt dawał 80 zł grube pudełko, instrukcje i poradnik w kolorze, często też fajne, rozkładane pudełko i niedrogie EK ("Heroes Might and Magic V" z drewnianą skrzynią za 100 zł), a co mamy teraz? 170 zł za pudełko z kodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to trochę wyjątek. Oni mają swoją dystrybucję i swoją platformę elektroniczną. Origin Access za 14 zł to faktycznie niedrogo, przeceny zresztą też mają fajne, tylko zauważ, że gry instalujesz albo po polsku, albo po rusku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2016 o 14:01, lis_23 napisał:

To o czym pisze przedmówca jest prawdą: gdy zaczynałem kupować oryginalne gry, ok. 14
lat temu, CD Projekt dawał 80 zł grube pudełko, instrukcje i poradnik w kolorze, często
też fajne, rozkładane pudełko i niedrogie EK ("Heroes Might and Magic V" z drewnianą
skrzynią za 100 zł), a co mamy teraz? 170 zł za pudełko z kodem?


Dobra, dobra niech nie piszmy, że 14 lat temu takich jaj co teraz nie było. Bo to jest kłamstwo i też tak było jak teraz tyle że wtedy to dominował retail. Różnica taka była, że jak flagowy produkt wychodził to dodawano zazwyczaj jakiś fanty nawet do wersji standardowej. I obecnie tylko niektóre tytuły tak mają np. seria wiedźmin, bo np. taki XCOM 2 ma tylko tak zwaną instrukcję, kod i 4 płyty grą. W przeszłości dla przykladu taki red faction 1 mial tylko plyty z grą i nawet instrukcji nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2016 o 22:24, lis_23 napisał:

Pawbuk:

GTA5 - 200 zł

....

Nie mam pojęcie skąd takie ceny bierzesz, chyba szukasz koniecznie najdroższych ofert, bo ja choćby za takie GTA 5 dałem 5 dni po premierze w Empiku 170 zł (znalazłem nawet transkację w systemie bankowym), Dishonored 2 można już zamawiać od 165 zł, a przed premierą pewnie jeszcze będą obniżki, Mafia 3 od 160 zł. Ja wiem, że jest drożej niż jeszcze 15 lat temu, ale dużo więcej sie też zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"GTA 5" zakupiłem w Empiku w dniu premiery, ale nie pamiętam już, czy to było 180 czy 200 zł.

Pamięta Ktoś, jak zastosować SweetFX?
Pobrałem ReShade 2.0.3 with SweetFX 2.0 (wygląda tak, jak na fotce), wkleiłem do folderu z grą sweetfx folder, reshade64.dll, reshade.fx i sweetfx.fx, zmieniłem nazwę reshade64.dll na dxgi.dll i podmieniłem SweetFX_Settings na preset i nic ... Zadziałało tylko, gdy odpaliłem ReShade Setup exe, ale zrobiłem coś nie tak, bo przy uruchomieniu gry wyskoczyła informacja, że efekty nie działają, a na czerwono był wpis o errorze ... co zrobiłem nie tak? Oto instrukcja pod presetem:

Manual install instructions:
1. Go to http://reshade.me/sweetfx#download and download the Reshade + Sweetfx 2.0 pack
2. Unzip and copy the sweetfx folder, reshade64.dll, reshade.fx and sweetfx.fx files to the Warhammer exe directory
3. Rename reshade64.dll to dxgi.dll
4. Delete SweetFX_Settings file in the sweetfx folder.
5. Download my settings here
6. Rename the settings file to SweetFX_Settings and copy it into the sweetfx folder in the game directory.

http://reshade.me/presets

20160825122721203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2016 o 20:48, Numenpl napisał:

Co ty masz za wersję nowsze mają instalator??

RaSare 2.0.3 with SweetFX 2.0 - teraz ta jest najnowsza.
Pobrałem jeszcze SweetFX_1_5-23364. , ale i ta nie chce zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2016 o 23:10, lis_23 napisał:

> Co ty masz za wersję nowsze mają instalator??
>
RaSare 2.0.3 with SweetFX 2.0 - teraz ta jest najnowsza.
Pobrałem jeszcze SweetFX_1_5-23364. , ale i ta nie chce zadziałać.

2.0 odpalasz setup szukasz exe i ci instaluje potem szukasz pliku .txt w folderze z grą który odpowiada za ustawienia sweetfx i tam kopiujesz preset.
1.5 kopiujesz do folderu z exe gry całą zawartość folderu sweetfx i tak jak w w wersji 2.0 szukasz pliku .txt i kopiujesz do niego preset.

nie zmieniaj nazwy plików bo gry nie odpalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 23:34, Numenpl napisał:

2.0 odpalasz setup szukasz exe i ci instaluje potem szukasz pliku .txt w folderze z grą
który odpowiada za ustawienia sweetfx i tam kopiujesz preset.


Tak już zrobiłem (przypadkowo) i zainstalowało się tu (fotka), ale po włączeniu gry u góry pojawił się napis, że efekty się nie uruchomiły, a na czerwono wypisany był jakiś error i napisy te były podczas rozgrywki.

20160826000325233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym samym momencie i również jestem trochę zaskoczony długością gry ... myślałem, że będzie dłuższa i nawet "Bunt Ludzkości" wydaje mi się być dłuższy.

Spoiler

P.S: jak go pokonałeś? Ja za ruska nawet się nie wziąłem a staram się ubić jego pomagierów, ale żadnego z nich nie mogę zranić, gdyż mają ten ulepszony pancerz i nawet jak walne weń granatem to nie jestem w stanie ich ubić, ale oni mnie, bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2016 o 18:54, lis_23 napisał:

Spoiler

P.S: jak go pokonałeś? Ja za ruska nawet się nie wziąłem a staram się ubić jego pomagierów,
ale żadnego z nich nie mogę zranić, gdyż mają ten ulepszony pancerz i nawet jak walne
weń granatem to nie jestem w stanie ich ubić, ale oni mnie, bez problemu ;)


Spoiler

Nie miał żadnych pomagierów, tylko drony i wieżyczki strzelnicze, które zhakowałem i wyłączyłem. Pokonałem go granatem emp i szybkim ciosem w ryj jak dostał chwilowej padaczki (EMP trzeba użyć jak nie ma tarczy TYTAN na sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2016 o 19:15, Some_kind_of_Devil napisał:


Spoiler

Nie miał żadnych pomagierów, tylko drony i wieżyczki strzelnicze, które zhakowałem
i wyłączyłem. Pokonałem go granatem emp i szybkim ciosem w ryj jak dostał chwilowej padaczki
(EMP trzeba użyć jak nie ma tarczy TYTAN na sobie)



Kurka, a ja byłem pewien, że to jakiś pomagier ... Gdy zauważał mnie dron, to podbiegał on do mnie i byłem pewien, że główny przeciwnik jest nadal na środku ... Muszę to obadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

mam pytanie dotyczące DLC do Deusa - zakupiłem Season Passa, ale nie widzę, żeby przypisało dwie główne misje do mojego profilu - pobrały się tylko te dwa pierdołowate dodatki typu nowe rodzaje broni itd. Czy wszystko jest ok i jak pobiorę aktualizację gry to po prostu będę miał te dwie duże misje czy też coś się - mówiąc oględnie - spieprzyło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować