Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania dla pojedynczego gracza w Mortal Kombat X tylko na 4 godziny

12 postów w tym temacie

Stabilność i balans powinny być naprawione w czasie wewnętrznych testów gry. Czyżby gniot? Co do kampanii to nie będzie żadnej nowości od czasów mk1. Idziemy prosto przed siebie eliminując przeciwników. W bijatyka nie ma fabuły. Robi się zawsze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 11:48, vegost napisał:

Stabilność i balans powinny być naprawione w czasie wewnętrznych testów gry.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że wewnętrzne testy gry trwają praktycznie cały czas i patche muszą wychodzić na premierę gry, bo gra musi zostać "zakmnięta" na kilka tygodni przed jej premierą?

Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MK9 chociaż tryb fabularny nie był jakiś wybitny to nie można powiedzieć również, że był zły. Grało się w niego i "zagłębiało" historię całkiem przyjemnie. Jak w X utrzymają podobny poziom to bedzie gitarka, wszak to tylko dopełniacz do mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pierniczenie wasze o story mode itd.. może dla was nie, ale dla niektórych jest ono tak samo ważne, my fani interesujemy się również fabułą i dalszą historią postaci. Z tego co wiem ja z dobrego źródła (należę też do oficjalnej światowej grupy facebookowej Mortala 10) to kampania ma praktycznie taką samą długość jak część poprzednia :) Obfituje we wiele ciekawych zwrotów akcji, poznajemy całkiem nowe postacie, które pojawią się w przyszłych kombat packach itd - między innymi "Frost" :D Bardzo fajnie za to że będzie patch od razu o czym już też oczywiście wiedziałem wcześniej, bo do poprawy są niektóre Fatality i kilka innych drobiazgów. Pozdrawiam i czekamy do 14 kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 14:22, gacmen33 napisał:

W MK9 chociaż tryb fabularny nie był jakiś wybitny to nie można powiedzieć również, że
był zły. Grało się w niego i "zagłębiało" historię całkiem przyjemnie. Jak w X utrzymają
podobny poziom to bedzie gitarka, wszak to tylko dopełniacz do mięska.


I tak byl lepszy niz 99% innych bijatyk , ktore tego po prostu nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować