Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, na jakim sprzęcie GTA V pójdzie w rozdzielczości 4K

49 postów w tym temacie

> 760?? O wiele lepiej niż się spodziewałem będąc szczerym :D
Ja tak samo. Wciąż mam w pamięci premierę GTA IV na PC i ile było z tym problemów i wymagania jak na tamte czasy były potworne. Tutaj bardzo miła niespodzianka, wychodzi na to że GTA V jest porządnie zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Komentarze o tym, że powinno się pisać "linii najmniejszego oporu", a nie "najmniejszej
> linii oporu" za 3... 2... 1...

Wątpię, to nie jest Youtube ani Facebook ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie pisać "linii najmniejszego oporu".

=)

Ale tak poważnie - hmm czyli jedna 980tka w 4k tego tytułu teoretycznie nie uciągnie, aż korci mnie żeby to kiedyś przetestować, problem tylko w tym, że nie dysponuję na stanie monitorem 4k [standardowe full hd mi starcza].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko :D monitora 4K nie mam wręcz wciąż od 8 lat jadę na jednym z pierwszych HP FULL HD :D Widać, że czasu nie zmarnowali i optymalizacja taka, jaka powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cóż, screeny z gry w rozdzielczości 4K wyglądają pięknie, ale wygląda na to, że 60 fps i rozdzielczość 4096 × 3112 zarezerwowane będzie dla mniejszości graczy posiadających najbardziej wydajne komputery."

4K to jest 3840x2160 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->SylbanCentaur20 - wszystko zależy od ustawień jeśli jednak wszystko w prawo w 4K to zapomnij o graniu w tej rozdzielczości na jednym TX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować