Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar obiecuje poprawę w tempie prac nad pecetową wersją GTA V

19 postów w tym temacie

I tyle jeżeli chodzi o #PCMasterRace. O ile sam mam PC (i to dość mocny) to od jakiegoś czasu gram głównie na konsoli. Raz że zwyczajnie jest wygodniej (pobierasz albo wsadzasz płytkę i grasz bez martwienia się o sprzęt, liczne problemy z uruchomieniem gier i glitchami bo masz akurat pechową wersję karty graficznej) a dodatkowo konsole z racji małej skali piractwa mają sporo tytułów które na PC nie zobaczymy. Albo które pojawiają się kiedy konsolowi gracze przeżuli je i wypluli lata wcześniej :-) (GTA 5, MK 9 itp).
Pomijając GTA 5, gdyby nie konsole to bym nie zagrał w takie perełki jak Red Dead Redemption czy Heavy Rain. PC też mają swoje kwiatki (zwłaszcza strategie i starsze rpg) ale jednak plusy przytłaczają minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, ta nie wyrobiła się na wrześniową premierę i została odsunięta na styczeń. A następnie na marzec oraz kwiecień. "

Listopadową, gra miała wyjść z listopadzie z Xboxami i Pseesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah ten Rockstar chyba będzie optymalizacja do dupy bo widziałem na scrrenach na maksymalnych ustawieniach trzeba będzie mieć kartę 3gb pamięci w full HD. Mimo co już zainstalowane gta 5 mam tylko czekać na patcha 14 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak poczekam, jak porządnie załatają GTA 5. No i oczywiście już kogoś palce zaswędziały by rozpisać swoje wywody nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co twój post wnosi do tego tematu ? Poza oczywiście marną prowokacją i spamem ? Czytałeś regulamin - poczytaj jeszcze raz bo chyba dosyć kiepsko się przyłożyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowanie ? Dobrze się jednak mówiło, że wersja konsoliwa była poligonem testowym dla Rockstara. Teraz nie ma potrzeby przekładać premiery, bo już wystarczająco widzieli ich pracę w stresie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moja cierpliwość do nich już dawno się skończyła.
> Poczekam na jakąś promocję i wtedy zakupię już może grywalną i załataną wersję.
To nie Battlefield ani Assasin''s Creed Unity żeby czekać na załataną wersję... Skoro przekładali premierę 2 razy, to logicznym aspektem jest to, że gra będzie grywalna od samego początku. Ba to Rockstar i strzałem w stopę byłoby to, jakby popełnili błąd "pecetowej czwórki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że dzisiaj moda na 4k, GTA V zajmie co najmniej 60GB... to ja podziękuję. Jest to pierwsze GTA, którego nie kupię. Miejsce jeszcze bym na to miał na moim SSD, ale chyba już czas dla producentów zastanowić się nad sposobem dostarczania gier do odbiorców. Załóżmy, że chcę pograć w GTA V, ale nie chcę instalować wszystkich plików, bo i tak moja karta nie ma tyle pamięci, by wczytywać tekstury w rozdzielczości ultra. Gdyby instalator dostosowywał się do konfiguracji sprzętowej z pewnością można by zaoszczędzić jakieś 20-25GB, a że średni rozmiar SSD u przeciętnego Xińskiego nie przekracza 128GB-256GB (tak sądzę) to była by to na prawdę spora oszczędność miejsca. To tego te 7 płyt instalacyjnych... toż to jakaś kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2015 o 18:45, dariuszp napisał:

a dodatkowo konsole z racji małej skali
piractwa mają sporo tytułów które na PC nie zobaczymy.


Tutaj było smiesznie.

>Albo które pojawiają się kiedy

Dnia 09.04.2015 o 18:45, dariuszp napisał:

konsolowi gracze przeżuli je i wypluli lata wcześniej :-) (GTA 5, MK 9 itp).


Masz na mysli "przetestowali bete" dzieki czemu gracze PC dostali normalna wersje?

Dnia 09.04.2015 o 18:45, dariuszp napisał:

Pomijając GTA 5, gdyby nie konsole to bym nie zagrał w takie perełki jak Red Dead Redemption
czy Heavy Rain. PC też mają swoje kwiatki (zwłaszcza strategie i starsze rpg)


Nie bede wymienial ktorych gier nie ma na konsole bo by mi zycia nie starczylo.

>ale jednak

Dnia 09.04.2015 o 18:45, dariuszp napisał:

plusy przytłaczają minusy.


Takie przytlaczanie nie jest przypadkiem karalne?

Dnia 09.04.2015 o 18:45, dariuszp napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ja Ci przypomnę GTA IV :P Ile lat po premierze dało się w to normalnie grać na PC?
Dlatego napisałem, że skoro przekładali premierę 2 razy to nie popełnią tego samego błędu. Nie są głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz komputerowy kupię jak tylko pojawią się pierwsze opinie i recenzje potwierdzające, że tym razem Rockstar zrobił dobrą konwersję, ale mam duże poczucie niesmaku po zalewie inormacji, że blisko dwuletnia gra ma teraz swoją edycję definitywną na którą oczekiwanie względem poprzednich jest w zupełności uzasadnione, a znane zagraniczne portale, których artykuły R* podrzuca na fb zachwycają się, jakby poprawa grafiki sprawiła, że mamy do czynienia z nową grą i w ogóle PC master race.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przez to, że dzisiaj moda na 4k, GTA V zajmie co najmniej 60GB... to ja podziękuję. Jest
> to pierwsze GTA, którego nie kupię. Miejsce jeszcze bym na to miał na moim SSD, ale chyba
> już czas dla producentów zastanowić się nad sposobem dostarczania gier do odbiorców.
> Załóżmy, że chcę pograć w GTA V, ale nie chcę instalować wszystkich plików, bo i tak
> moja karta nie ma tyle pamięci, by wczytywać tekstury w rozdzielczości ultra. Gdyby instalator
> dostosowywał się do konfiguracji sprzętowej z pewnością można by zaoszczędzić jakieś
> 20-25GB, a że średni rozmiar SSD u przeciętnego Xińskiego nie przekracza 128GB-256GB
> (tak sądzę) to była by to na prawdę spora oszczędność miejsca. To tego te 7 płyt instalacyjnych...
> toż to jakaś kpina!


przestań marudzić. dysk HDD 1Terabajt zaczynają się obecnie od 220zł - 2 terabajty od 350zł - za taką pojemność to śmieszne pieniądze są obecnie. Po powodzi na tajwanie gdzie zalało fabryki z nośnikami pamięci pare lat temu, teraz ceny znowu spadły w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy mogę nie skorzystać z tego miliona, który dostanę zakupując pre-ordera? Trzeba specjalnie aktywować ten bonus czy rozpoczynając grę będę miał na koncie automatycznie 1mln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to czcze gadki czy faktycznie zaczną traktować graczy którzy grają na PC normalnie a nie jak graczy drugiej kategorii, bo to chyba jedyna firma na której gry albo się nie doczekano (RDR) albo czekano 2 lata (GTA V).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować