Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bazy w The Division - nowe wideo

8 postów w tym temacie

Wygląda to ekstra. Mimo wszystko jest to Ubisoft. Grafika nie będzie pewnie tak ładna, samo to jak gra będzie właściwie chodziła jest znakiem zapytania. Preorder nie będzie, ale jak ładnie się będzie prezentować po premierze, to w tym samym miesiącu wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniach z Destiny (jako template pod takie gry) i patrząc przez historię Ubisoftu - ominę ten tytuł szerokim łukiem.

1. to nie mmo, mmo to "massive multiplayer" gdzie tutaj nie ma nic z "massive". Na targach E3 rok temu mówili że to ma być gra właśnie ala Destiny firmy Bungie. Czyli hub publiczny (limitowany do X graczy), zbierasz mały team i gonicie do swojej dzielnicy. Uruchamia się tylko Wasza instancja. Nie macie wpływu na resztę świata, nie macie kontaktu z innymi graczami. Nic.

2. co sprowadza się do tego że nie licząc paru innych graczy w hubach, to mógł być spokojnie pseudo-sandbox single player z co-opem. Wyszło by na to samo a uniknęlibyśmy wszystkich problemów gier sieciowych.

3. Ubisoft to firma pełna kłamstw i niedotrzymanych obietnic. A Destiny od Bungie pokazało że można ukryć prawdę o kiepskiej grze do samej premiery. Fakt że od dawna nie pokazali nowych materiałów tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu.

Na 100% nie kupię na premierę. Parę miesięcy po - może. Obecnie gra zapowiada się na ładny graficznie shooter. Gdzie ostatnie gry Ubisoftu pokazały że ładnie wcale nie musi być po premierze. I nadal nie dowiedzieliśmy się nic nowego na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie czym ma być ten tytuł, ale jak słyszę "sandbox od Ubisoftu" robi mi się niedobrze. Słowo "bazy" w tytule kojarzy mi się równie niemiło.
Ubi robi dosyć ładne i rozległe otwarte gry, ale kompletnie nie ma pomysłu na wypełnienie tych światów ciekawymi zadaniami. Przepis jest banalny. Kupa bezsensownych znajdziek, punkty synchronizacyjne i bazy do odbijania z rąk przeciwników. Do tego element losowych zdarzeń i już mamy dowolny tytuł. Wystarczy stworzyć setting, realia, epokę i mamy dowolny "hit" ubisoftu.
W życiu nie kupię żadnej nowej gry od nich. Używka do 100 zł, to max ile mogę dać.
Division wygląda mi na Watch Dogsy wymiksowane z Asasynowym co-opem w niedalekiej przyszłości. Nieuchronny downgrade również nie zachęca.
Już wiem, dlaczego nie wydają remasterów. Dlatego, że ich nowe tytuły są takimi remasterami. Grami dokładnie takimi samymi, jak pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, grałbym. Choć to jednak Ubi i mogą coś schrzanić, także lepiej podchodzić do tej niej na zimno. Mam też nadzieję, że gra nie będzie miała wymagań z kosmosu, bo na taką wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi muszą się mocno się napocić, by nadrobić, to co spieprzyli w ostatnim czasie. Coś mi mówi, że Division będzie dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią dobrą grą z mocną fabułą w jaką grałem od Ubi to gra Valiant heart. Reszta to jakaś porażka. Co do division gra wygląda obiecująco, ale to samo miało miejsce z Unity. Więc chyba sobie poczekam na opinię graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować