Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops III - zapowiedź 24 kwietnia, teaser już teraz

16 postów w tym temacie

A tak w ogóle jestem mega zawiedziony - gdyż liczyłem na powrót do 2WŚ, tym bardziej iż kilka miesięcy temu były jakieś prognozy iż tak mogło być :( Buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi klient do restauracji i mówi. Poproszę coś nowego i zaskakującego do jedzenia. Kelner przynosi mu miesięcznego odgrzewanego kotleta. Klient na to: panie co to jest? to ma już z miesiąc i było odgrzewane z 20x. Kelner mu na to: Jak to coś starego ? dziś zapiekliśmy na tym kotlecie kawałek sera, pomysłowość naszego kucharza nie zna granic, nieprawdaż ? A teraz panie kliencie żryj to co daje bo to nowe, należy się 150 a teraz idę wywalić prośby klientów o zmianę menu do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kogoś ta seria jeszcze bawi?
>
Mnie. Uważam Black Ops za lepszą serię od MW. Szczególnie pod względem single playera. Dwa różne okresy historyczne, w BO2 była nawet misja w IIWŚ. Ciekawa historia i różne zakończenia. W MW tego nie znajdziesz. W multi też BO było o wiele lepsze. W pierwszej części może przypominało MW2, ale nie aż tak bardzo, za to w BO2 to już było na prawdę świetnie zrobione. Mam tylko nadzieję, że tryb HardCore powróci wreszcie w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować