Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Call of Duty: Black Ops III

13 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2015 o 07:36, Firefly94 napisał:

Kolejne info ma pojawić się pod koniec kwietnia. Tak czy siak, jedno jest (prawie) pewne:
drugiej wojny nie uświadczymy.

I dobrze. To już było. I narzekali na to jeszcze bardziej niż na czasy współczesne teraz. Nawet gdyby wróciła IIWŚ to i tak dostalibyśmy dokładnie to samo, co wcześniej -> czyli gameplay''owo tak samo (ktoś naprawdę liczy na to, że jak zmienią się realia, to nagle CoD stanie się taktyczny czy pojawią się pojazdy? xD), lokacje też będą te same, bo wybiorą największe i najpopularniejsze bitwy wojny a nie kampanię wrześniową czy obronę Francji przed Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoDach WSZYSTKO już było, poza I wojną i wojną secesyjną, więc II wojna by nie zaszkodziła. Po prostu rzygam już tymi engzoszkieletami, laserami, termowizją i inną eletroniką. Wolę klimaty II wojny w grach i chciałbym, by CoD4 był ostatnim wydanym CoDem nie w II wojnie. Niemniej, gusta są różne.
EDIT: obrona Francji przed Niemcami? :P Chyba za dużo powiedziane. :X
EDIT2: nowe info (źródło: GOL):
„Call of Duty: Black Ops 3 to pierwsza odsłona serii Black Ops na nextgeny, wyprodukowana przez studio Treyarch, twórców dwóch najpopularniejszych odsłon w historii Call of Duty. Call of Duty: Black Ops 3 rzuca gracza w ciemną przyszłość, w której wyłania się nowy rodzaj żołnierzy Black Ops. Niewyraźna linia oddziela nasze człowieczeństwo od technologii, którą stworzyliśmy, by pozostać na czele w świecie, w którym robotyka wojskowa definiuje działania wojenne. Trzy tryby gry – Kampania, Multiplayer i Zombie – zapewniają fanom najgłębszą i najbardziej ambitną odsłonę w historii Call of Duty.”
Czyli ponownie nie zobaczą mojego hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem w tej pożal się becie 4 mecze po czym poleciało wszystko do kosza. Nie mogę uwierzyć, że jadą nontoper na jednym i tym samym schemacie od czasów pierwszego MW! Niezmienne animacje, standardowo kompletnie nienaruszalne otoczenie. Już po takim czasie przy kolejnej odsłonie mogli coś więcej wykręcić niż tylko możliwość zbicia szyby w oknie. Niezmienny gameplay z jakimiś pierdołami typu ten jetpack i właściwie dla mnie jako już starego fana dawnego CoDa... zero przyjemności z gry. Mam wrażenie, że niektóre dźwięki pochodzą jeszcze ze starszych CoDów. Mapki wyglądają szczegółowo itd, ale nie jest to jakiś opad szczeny, a już w ogóle tragicznie prezentuje się otoczenie poza mapą, poziom PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Do tego chodzi fatalna optymalizacja, mecząca oczy grafika i bezsensowne ograniczenie jetpacków - nie lubiłem tego w AW, bo to trochę obce dla CoDów, nie mniej grało mi się przyjemnie, bo cała mapa była dostępna. W BO3 z kolei można wykonywać tylko bieg po ścianie w określonych miejscach i skakać na, powiedzmy, 3 metry maks. Bieda, straszna bieda. Produkty od Treyarch są z gry na grę co raz gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 19:26, Damianuss1 napisał:

Rozegrałem w tej pożal się becie 4 mecze po czym poleciało wszystko do kosza. Nie mogę
uwierzyć, że jadą nontoper na jednym i tym samym schemacie od czasów pierwszego MW!

Jadą, bo gracze tego chcą -> wyniki sprzedaży.

Dnia 22.08.2015 o 19:26, Damianuss1 napisał:

Niezmienne animacje,

Po co mają na siłę nagrywać mo-cap na nowo, skoro mają ogromną bazę animacji? Bo to nowa gra i na siłę mają je robić? To samo tyczy się dźwięku. Narzekasz w realnym życiu na to, że dźwięki kroków są zawsze takie same?

Dnia 22.08.2015 o 19:26, Damianuss1 napisał:

standardowo kompletnie nienaruszalne otoczenie.

Nie ma na rynku od czasu BC2 gry, w której otoczenie jest rzeczywiście zniszczalne. BF3 i BF4 mają strasznie oskryptowane zniszczenia w MP. Warto też dodać, że zniszczalne otoczenie na takich małych mapach wiele sensu by nie miało.

Dnia 22.08.2015 o 19:26, Damianuss1 napisał:

Już po takim czasie przy kolejnej
odsłonie mogli coś więcej wykręcić niż tylko możliwość zbicia szyby w oknie. Niezmienny
gameplay z jakimiś pierdołami typu ten jetpack i właściwie dla mnie jako już starego
fana dawnego CoDa... zero przyjemności z gry.

A mi się podoba. Wolna ewolucja zamiast robienia ryzykownych rewolucji na siłę, bo garstka graczy chce, by Call of Duty stało się czymś zupełnie innym niż jest teraz. Od tego są inne serie.

Dnia 22.08.2015 o 19:26, Damianuss1 napisał:

Mam wrażenie, że niektóre dźwięki pochodzą jeszcze ze starszych CoDów.

Bo są. Tak samo jak MGSy mają bardzo dużą bazę dźwięków z czasów pierwszego MGSa z PSX. Nie ma sensu czegoś nagrywać na nowo jak to już jest.

PS. Bugi, zła "optymalizacja" -> nie wiem, czy zauważyliście, ale to jest beta a nie final release.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rozumowanie. Ogólnie bardzo lubiłem tą serię, ale teraz nie mogę zwyczajnie w to już grać. Dodam, że niezmiernie rzadko zdarza się u mnie taka niechęć do serii, którą lubiłem bardziej niż takiego BFa czy inne FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 14:30, Damianuss1 napisał:

Dziwne rozumowanie. Ogólnie bardzo lubiłem tą serię, ale teraz nie mogę zwyczajnie w
to już grać. Dodam, że niezmiernie rzadko zdarza się u mnie taka niechęć do serii, którą
lubiłem bardziej niż takiego BFa czy inne FPSy.

A u mnie jest wręcz przeciwnie, CoDa lubię coraz bardziej a Ghosts jest w moim TOP3 (koło pierwszego BO i pierwszego MW). Jedyną grą, przy której się naprawdę zawiodłem, zwłaszcza w singlu, to drugi Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem posiadaczem black ops 1, modern warfare 2 i 3, i zastanawiam sie nad kupnem black ops 3.
zupelnie nie obchodzi mnie kampania, interesuje mnie wylacznie multiplayer

mianowicie jak wyglada BO3 w porownaniu do MW2 i 3 i BO2 w ktorego nie mialem okazji grac ?
pytam konkretnie o killstreaki, bronie itd. pomijajac nowy gameplay z trojki czyli slizganie i bieganie po scianach co mialem okazje doswiadczyc w titanfall.

z tego co czytalem to chyba wlasnie w BO2 najlatwiej wchodza killstreaki (scorestreak) bo do zabojstw wliczane sa rowniez asysty i zadania jak CTF, a mimo to black ops 2 ma dosc slabe noty (ale to zapewne od ludzi kupujacych CODa tylko dla singla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten temat już umarł ale może odświeżę go troszkę bo mam problem, po właczeniu cod''a chwile się ładuje aż w końcu zacina całego kompa i nie wiem co zrobić ;/ wymagania spełnia, wiedźmin 3 na wysokich super śmigał, macie jakieś pomysły? lub ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem; pojawia się tylko logo Activision i program przestaje działać.
Sprawdzałem spójność plików gry oraz odinstalowałem i ponownie pobrałem grę i nic ... Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu uruchomić grę po prawie trzech miesiącach walki z nią (wczoraj pobrał się jakiś patch i gra w końcu ruszyła) ale mam z nią pewien problem, gdyż większość przycisków jest nieprzyporządkowanych i na początku nie dało się nawet strzelać ... Trochę się z tym uporałem, ale nadal nie mogę znaleźć opcji podnoszenia broni z ziemi, przez co jestem skazany na broń z którą zacząłem grę ... Teoretycznie powinno to być pod E, ale nie ma tego w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować