Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trine 3 z nowym gameplayem

9 postów w tym temacie

Obie poprzednie części były zarówno piękne jak i ciekawe, ja nie wiem jak oni to robią. Jak po tylu latach ktoś może zachęcić mnie do grania w platformówkę inną niż gdzieś tam w podróży grając na telefonie :). There''s magic all around :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca pewny jesli chodzi o 3D. W 2D dobrze sie gralo we 2. Nie wiem jak to bedzie grac w 3 osoby w pelnym 3d z takim widokiem na jednym ekranie. W Trine grywam sobie z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem w część 2 i również jestem pod wrażeniem. Na pewno w przyszłości kupię 1 części a później i 3.

Co do 3 części i większych obszarów to wygląda to bardzo fajnie. Trzeba wprowadzać jakieś zmiany a ta jest IMO bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili pomyślałem, że to przemieszczanie się wgłąb planszy wygląda bardzo słabo, ale gdy zobaczyłem jak Pontius leci na tarczy, to zmieniłem zdanie :)
Poza tym, cóż nowego oprócz tego można w tej serii wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gry powinny ewoluować, ale jakoś nie jestem przekonany, wydaje mi się że to niepotrzebne skomplikowanie rozgrywki. Mam nadzieję, że się mylę, bo wygląda jak zwykle obłędnie, bardzo mi się też podoba owijanie liny Zoyi wokół słupa, widać, że silnik fizyczny też ewoluować. Czekam, mimo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować