Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym gameplay trailerem! Przekonaj się, co jest największym wyzwaniem twórców

46 postów w tym temacie

GRAM zróbcie jakiś konkurs w którym nagrodą/nagrodami będzie Wiedźmin 3 ;)
Reklama dla portalu świetna i pewniak, że użytkownicy się postarają.

Co do materiału... świetny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe komu pójdzie na ultra ;3

Zapewne wyleje się kubeł hejtu ze gra słabo napisana:) Mi wystarczy na tą chwilę FullHD i ustawienie High z PS4. Za rok może dwa planuje sprzęcik pod UHD złożyć. :) Wtedy za śmieszne pieniądze Wieśka 3 dostanę, Star Citizen... Yes Yes Yes... Miejmy nadzieję że będzie lepiej niż z Witcherem 2. Swoją drogą gra wygląda obłędnie na 55 calach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Boże po takich komentarzach odechciewa się czytać i oglądać cokolwiek. Czuje się wręcz opluty tym wynaturzeniem.

Wersja z gamersyde prezentuje się kapitalnie. Plus konwencja zwiastuna zrobiona w stylu Rockstara. Pochwalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 20:05, golic napisał:

Boże po takich komentarzach odechciewa się czytać i oglądać cokolwiek. Czuje się wręcz
opluty tym wynaturzeniem.

>

O wybacz wyrocznio delficka, nieomylna, najmojsza. Podasz mi też numery totka ?

P.S.
Nie każdy z nas ma nieograniczony kredyt zaufania, nie każdy z nas lubi odgrzewany i ciulowy system walki i na deser - nie każdy jara się tylko grafika W3, niektórych interesuje też coś poza oprawa audio-video w grach.

Tnij cytaty - nie jesteś tu od wczoraj, dbaj w minimalnym stopniu o wygląd postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że angielski głos Geralta jest jakiś taki ja wiem... zduszony? Poważnie, ten lektor mówi jakby mu ktoś cały czas gardło ściskał. Po polsku jest w porządku, ale po angielsku to jest potwornie sztuczne. Taki na siłę zgrywany badass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 20:05, golic napisał:



Boże po takich komentarzach odechciewa się czytać i oglądać cokolwiek. Czuje się wręcz
opluty tym wynaturzeniem.

Wersja z gamersyde prezentuje się kapitalnie. Plus konwencja zwiastuna zrobiona w stylu
Rockstara. Pochwalam!


Nie którym to nigdy nie dogodzi choć by nie wiem jak było dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 18:29, Zekzt napisał:

Ciekawi mnie jeszcze wątek fabularny, bo ten w W2 był imho naciągnięty jak guma od stringów
na tyłek Kim Kardashian [początek był udany, ostatni akt natomiast i "rozliczne zakończenia" /.../



Mam takie same odczucia co do drugiej czesci. Mysle jednak ze na trzecia mozna patrzec nieco bardziej optymistycznie. Pozyjemy zobaczymy oby bylo tak jak zapowiadaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że fabularnie dadzą radę [w mniejszym lub większym stopniu, dwójka miała spierniczony ostatni akt, do finału poziom trzymała]. Gameplay będzie dalej kulał w kwestii defensywy w trakcie walk, czyli idiotyczne fikołki wracają z pełną parą [ale to jak pisałem - na 99% skorygują mody].
Natomiast co do optymalizacji po obu poprzedniczkach nie mam złudzeń - będzie leżeć i kwiczeć z CDP będzie rżnęło głupa i udawało, tak jak EA z SWTORem, że nic się nie dzieje [za to pierdyliard patchy i 5 edycji rozszerzonych na horyzoncie już dostrzegam].

Mam tez nadzieje, że chociaż na cyberpunku [który w sumie niby żyje a niby nie] już się czegoś w minimalnym stopniu nauczą.

Oczywiście tak jak przy W2 swego czasu pisałem - chciał bym się pomylić [co do optymalizacji i kiepawego systemu defensywy w gameplayu], bo wyszło by to z korzyścią dla graczy, dla mnie [bo tez W3 kupię] i dla CDPu któremu wbrew temu jak świat postrzegają oszołomy - źle nie życzę [bo nie każdy, kto ma odmienne od pochlebnego zdanie, jest z miejsca wielkim wrogiem/hejterem i wylewa jad na biedne CDP].
Aczkolwiek klapek na oczach nie mam i nie zamierzam klaskać uszami i udawać, ze nic nie widzę i nic nie słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2015 o 23:14, Zekzt napisał:


Mam tez nadzieje, że chociaż na cyberpunku [który w sumie niby żyje a niby nie] już się
czegoś w minimalnym stopniu nauczą.


Jeśli W3 przeklepie błędy W2 to można będzie zapomnieć o CDPR itd. bo ktoś, kto powiela swoje błędy nigdy się nie nauczy robić coś porządnie. Oby w końcu się udało i pomimo niektórych bledów w grafice i pewnie fizyce gra była miodna :) fakt powoli Ci, co grali nie zachwalają systemu walki nie wiem nie grałem i cięzko mi się na ten temat wypowiedzieć, ale od W1 do W2 gra była słaba w tej dziedzinie i jak będzie tak dalej to tak jak w/w nic nie pomoże CDPR.

Co do EK i innych tematów z CDP/CDPR dalej sporo kuleje i pewnie dale dadzą ciała, ale obym się mylił, ale jak do tej pory po tylu latach widzę, że polityka firm się nie zmieniła to słabo to widzę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się że fabuła będzie na najwyższym poziomie tak jak we wcześniejszych wiedźminach. Od razu widzę że system walki jest mega dobrze zrobiony tak jak to było w wiedźminie 2 liczę również na dobrą optymalizację oraz dobry system jechania koniem. Mam nadzieje że się nie zawiodę przy niczym tak jak się przy niczym nie zawiodłem w poprzednich częściach aż dziwne że nie było się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 00:33, Frezko napisał:

Spodziewam się że fabuła będzie na najwyższym poziomie tak jak we wcześniejszych wiedźminach.
Od razu widzę że system walki jest mega dobrze zrobiony tak jak to było w wiedźminie
2 liczę również na dobrą optymalizację oraz dobry system jechania koniem. Mam nadzieje
że się nie zawiodę przy niczym tak jak się przy niczym nie zawiodłem w poprzednich częściach
aż dziwne że nie było się do czego przyczepić.


Jezeli przy W2 nie zawiodles sie przy systemie walki i optymalizacji, to nawet nie wiem jak to skomentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 00:57, TigerXP napisał:

> Spodziewam się że fabuła będzie na najwyższym poziomie tak jak we wcześniejszych
wiedźminach.
> Od razu widzę że system walki jest mega dobrze zrobiony tak jak to było w wiedźminie

> 2 liczę również na dobrą optymalizację oraz dobry system jechania koniem. Mam nadzieje

> że się nie zawiodę przy niczym tak jak się przy niczym nie zawiodłem w poprzednich
częściach
> aż dziwne że nie było się do czego przyczepić.

Jezeli przy W2 nie zawiodles sie przy systemie walki i optymalizacji, to nawet nie wiem
jak to skomentowac.


Najlepiej skomentować pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Boże po takich komentarzach odechciewa się czytać i oglądać cokolwiek. Czuje się
> wręcz
> > opluty tym wynaturzeniem.
> >
>
> O wybacz wyrocznio delficka, nieomylna, najmojsza. Podasz mi też numery totka ?
>
> P.S.
> Nie każdy z nas ma nieograniczony kredyt zaufania, nie każdy z nas lubi odgrzewany i
> ciulowy system walki i na deser - nie każdy jara się tylko grafika W3, niektórych interesuje
> też coś poza oprawa audio-video w grach.
>
> Tnij cytaty - nie jesteś tu od wczoraj, dbaj w minimalnym stopniu o wygląd postów.

Szkoda , że nie moge dać Ci bana, albo zdegradować. Czytam i żal ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli przy W2 nie zawiodles sie przy systemie walki i optymalizacji, to nawet nie wiem
> jak to skomentowac.

No widzisz ja do systemu walki w dwójce też nie mam zastrzeżeń. Wystarczyło troszkę pokombinować i grało się super. Co do optymalizacji to fakt w niektórych miejscach miałem problem z wczytywaniem tekstur, ale biorąc po uwagę dość leciwy sprzęt i tak grałem na średnio wysokich z przyjemnością, a wyświetlany obraz był zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 18:29, Zekzt napisał:

Natomiast od strony gameplayu tytuł wygląda całkiem ok, co prawda widać pewną dawkę odgrzewanego
kotleta z systemem walki i coś czuje, ze znowu granie w defensywie skupi się na turlaniu
po ziemi jak upośledzony umysłowo z wodogłowiem

Co wy wszyscy z tym turlaniem. Grałem w W2 bez żadnych modów i opierałem całą defensywę na blokach. Na początku walka była bardzo trudna, ale gdy miałem już więcej wytrzymałości szło sprawnie, a z uników prawie nie korzystałem.

A walka w W3 wcale mi nie przypomina tej z W2, wygląda na dużo dynamiczniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie powróciła możliwość dekapitacji przeciwnika (ścięcie głowy, oby nie tylko na filmie) Denerwuje mnie jednak kilka spraw, między innymi te karty bo widzę że cdp kombinuje, wolałbym tradycyjne kości oraz ten pancerzyk który w moim mniemaniu jest szatą, ale skoro jest w tej grze różnorodność uzbrojenia to coś dla siebie pewnie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2015 o 21:27, Zekzt napisał:

Nie każdy z nas ma nieograniczony kredyt zaufania, nie każdy z nas lubi odgrzewany i
ciulowy system walki i na deser - nie każdy jara się tylko grafika W3, niektórych interesuje
też coś poza oprawa audio-video w grach.


To chyba trochę hipokryzja, gdyż jest taka firma, zwie się bodajże Pirania Bytes, która od piętnastu lat serwuje nam odgrzewany kotlet, a mimo to polscy gracze z apetytem łykają wszystko, co ta firma wypluje, bo to przecież hardcor ;)

System walki jest ok, nawet tak zachwalane i trudne tytuły, jak LotF czy Bloodborne zmuszają gracza do odskoków, uników, turlania się, itp. Wolałem walkę z W1, ale ta z W2 też nie jest zła, zwłaszcza że tym razem będę grał przy użyciu pada.
Optymalizacja W2 nie była taka zła, skoro udało mi się ukończyć grę w FHD na słabym sprzęcie bez żadnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2015 o 15:04, lis_23 napisał:

To chyba trochę hipokryzja, gdyż jest taka firma, zwie się bodajże Pirania Bytes, która
od piętnastu lat serwuje nam odgrzewany kotlet, a mimo to polscy gracze z apetytem łykają
wszystko, co ta firma wypluje, bo to przecież hardcor ;)


Ale wiesz co znaczy słowo hipokryzja ? Bo rozumiem używasz go w odniesieniu do mnie, czyli siedzisz u mnie w domu i wiesz, ze "łykam wszystko od PB" ? To cię zmartwię, bo przygody z PB zakończyłem na Gothicu 3 [gdybym w dniu premiery tej gry wiedział jak bardzo jest "zepsuta" pewnie skończyli byśmy przygodę na Nocy Kruka].
Ale spoko, daj mi namiar na korespondencyjny kurs jasnowidzenia który robiłeś, tez się zapisze.

Dnia 11.04.2015 o 15:04, lis_23 napisał:

System walki jest ok, nawet tak zachwalane i trudne tytuły, jak LotF czy Bloodborne zmuszają
gracza do odskoków, uników, turlania się, itp. Wolałem walkę z W1, ale ta z W2 też nie
jest zła, zwłaszcza że tym razem będę grał przy użyciu pada.


Odskoków, uników... a W2 tylko do fikołków. dostrzegasz różnicę ?

Dnia 11.04.2015 o 15:04, lis_23 napisał:

Optymalizacja W2 nie była taka zła, skoro udało mi się ukończyć grę w FHD na słabym sprzęcie
bez żadnego patcha.


Podziwiam i zazdroszczę [i tysiące innych graczy też].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 15:04, lis_23 napisał:

Optymalizacja W2 nie była taka zła, skoro udało mi się ukończyć grę w FHD na słabym sprzęcie
bez żadnego patcha.


Byla elegancka, na samym poczatku byla slaba, pozniej bylo lepiej o ile wrzucalo sie pirackiego cracka.
Za to najgorzej mi sie gralo po 3 latach od premiery, ma full spatchowanej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować