Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym gameplay trailerem! Przekonaj się, co jest największym wyzwaniem twórców

46 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2015 o 15:18, Zekzt napisał:

>

Ale wiesz co znaczy słowo hipokryzja ? Bo rozumiem używasz go w odniesieniu do mnie,
czyli siedzisz u mnie w domu i wiesz, ze "łykam wszystko od PB" ?

Dotyczyło to raczej polskich graczy RPG, którzy nie dostrzegają tego, że PB daje im ciągle to samo, a wręcz uważają to za zaletę, ale po CDP lubią już pojechać ;)

Dnia 11.04.2015 o 15:18, Zekzt napisał:



Odskoków, uników... a W2 tylko do fikołków. dostrzegasz różnicę ?


Ja tam w Bloodborne też używam przede wszystkim ucieczek dookoła przeciwnika i chyba fikołki też tam można robić?

Dnia 11.04.2015 o 15:18, Zekzt napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 17:07, Soul1 napisał:

Trzeba przyznać, że CDP umie robić hype. 5 minut filmiku i człowiek nie może się doczekać
;).


Żeby być uczciwym - popatrzyli, jak robi to Rockstar i wyciągnęli wnioski. Znajdź filmiki zapowiadające Red Dead Redemption, L.A.Noire - baaaaardzo podobne, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2015 o 15:25, lis_23 napisał:

Dotyczyło to raczej polskich graczy RPG, którzy nie dostrzegają tego, że PB daje im ciągle
to samo, a wręcz uważają to za zaletę, ale po CDP lubią już pojechać ;)
>


Jak "ogół polskich graczy" ma się do mnie i mojego posta ? Bo jakoś nie widzę tu związku logicznego [poza twoimi zdolnościami jasnowidzenia, tych nie kwestionuje, boże broń]

Dnia 11.04.2015 o 15:25, lis_23 napisał:

Ja tam w Bloodborne też używam przede wszystkim ucieczek dookoła przeciwnika i chyba
fikołki też tam można robić?
>


Już bym chyba wolał ściągniecie do W3 przerobionego systemu kontr i uników z serii Batman Arkham.
Jeśli został 1w1 to co było w W2 to jest to odgrzewany kotlet który mi osobiście się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2015 o 17:24, Zekzt napisał:


Już bym chyba wolał ściągniecie do W3 przerobionego systemu kontr i uników z serii Batman
Arkham.
Jeśli został 1w1 to co było w W2 to jest to odgrzewany kotlet który mi osobiście się
znudził.

W Batmanach nie było broni, była tylko walka wręcz ( no dobra, można było na chwilę przejąć broń przeciwnika ). Chyba lepiej by już wypadła walka z " Cienia Mordoru ", który, nomem omen był posądzany o to, że jest odgrzewanym kotletem, bo zżyna Batmanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System walki w W3 jak w Cieniu Mordoru? Świetnie by to wyglądało, biorąc pod uwagę nadnaturalne możliwości wiedźminów. Fechtunek w Wiedźminie byłby jeszcze bardziej angażujący, gdyby wzorem Batmanów istniały możliwości obrony przed ripsostą, zripostowanie riposty i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać ? - po prostu opad szczeny i tyle :D Dobrze streszczony trailer, który jeszcze bardziej doprowadza mnie do zniecierpliwienia - ehh, jeszcze miesiąc ;(. Dla mnie obowiązkowy "must have" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować