Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Meble śmiercionośną bronią w Battlefield Hardline

15 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2015 o 19:24, Ichvander napisał:

"Twórcy Battlefield Hardline podali ponadto, że zaledwie 488 graczom udało się osiągnąć
150. poziom. " bo reszta sie znudzila po godzinie :P


Sądzę bardziej, iż resztę bardziej zniechęciło to, iż albo używasz K10, M16A3, M416, MAC-10 bądź .300 Konckout i dominujesz pole gry, albo używasz dowolnej innej broni i jesteś dominowany przez graczy używających wyżej wymienionych pukawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUU nie wiem, te liczby to muszą nabijać gracze na konsolach.... Bo z tego co widziałem tydzień po premierze, dzień bodaj czwartek i było raptem 20 serwerów na których ktoś grał(większość nie była nawet pełna) jeśli chodzi o pc na konsoli nie mam bf-ów więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> UUU nie wiem, te liczby to muszą nabijać gracze na konsolach.... Bo z tego co widziałem
> tydzień po premierze, dzień bodaj czwartek i było raptem 20 serwerów na których ktoś
> grał(większość nie była nawet pełna) jeśli chodzi o pc na konsoli nie mam bf-ów więc
> nie wiem...
Na konsole nie ma całkowicie pustego serwera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tez myślałem, w grę wchodziła jeszcze teoria spiskowa o tym, że EA wpuszcza Boty... Zastanawiam się czy to dobrze, że ludzie spierają takie cos jak "Hardline", są gusta i guściki ale bf w takim wykonaniu (policjanci i złodzieje). To w społeczeństwie graczy powinno być bojkotowane...ale może ja już jestem za stary i za dużo wymagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Battlefield Hardline podali ponadto, że zaledwie 488 graczom udało się osiągnąć 150.

Nic dziwnego jak reszta rezygnuje z uczuciem frajerstwa ;/ biedni ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja podziękowałem po 40 godzinach.

Ja podziekowalem po darmowej becie:) gra jest tak nudna i denna ze 10 pln bym nie dal za nia i szczerze dziwie sie ze ktos ja wogole kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja podziękowałem po 40 godzinach.
>
> Ja podziekowalem po darmowej becie:) gra jest tak nudna i denna ze 10 pln bym nie dal
> za nia i szczerze dziwie sie ze ktos ja wogole kupil.
To samo u mnie. Niestety dałem się nabrać jeszcze na BF4..... ale już Hardline nie kupie nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować